Strona główna / Lokalne / Zabiegi w Uzdrowisku z rabatami do 50 proc.

Zabiegi w Uzdrowisku z rabatami do 50 proc.

Mieszkańcy Świnoujścia mogą skorzystać ze specjalnych rabatów na różnorodne zabiegi dostępne w Uzdrowisku Świnoujście. Ma to usprawnić dostępność do zabiegów, aby można z nich skorzystać od razu i nie musieć czekać na swoją kolejkę wymuszoną limitami NFZ.

– Jeśli mieszkaniec miasta ma wskazanie od lekarza, może się do nas zgłosić i wykupić zabiegi na zasadach komercyjnych lecz z dużym rabatem. Także jeśli nie był wcześniej u lekarza, a chciałby takie zabiegi wykonać, może skorzystać z wizyty lekarskiej również tańszej o 50 proc. – mówi Karolina Romańska z Uzdrowiska Świnoujście.

„Uzdrowisko Świnoujście” S.A. dysponuje nowoczesną, dobrze wyposażoną bazą zabiegową, gdzie oferuje bogatą gamę zabiegów (ok. 50 rodzajów), z wykorzystaniem naturalnych surowców: borowiny i solanki. Wykonuje m.in.: kąpiele solankowe, hydromasaż w solance, ćwiczenia rehabilitacyjne w basenie solankowym, okłady  borowinowe, masaże suche, inhalacje i wiele innych zabiegów.

– Przykładowo, okłady borowinowe kosztują po rabacie dla mieszkańców 15,6 zł, inhalacja – 5 zł, krioterapia 12 zł, masaż klasyczny – 15,5 zł, tlenoterapia – 5 zł, a gimnastyka stóp, czy dłoni 5 zł – mówi Karolina Romańska.

Uzdrowisko Świnoujście S.A. posiada kilka zakładów przyrodoleczniczych. Do największych z nich należą: Zakład Przyrodoleczniczy „Rusałka” i Zakład Przyrodoleczniczy „Bałtyk”.

 

Szczegóły i rejestracja zabiegów:

Ul. Nowowiejskiego 2, Świnoujście

Tel. 913213761 lub 504831115

Zobacz również

Jutro nie będzie wody na ulicy Chodorowskiej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z wymianą przyłącza wodociągowego w …

Jeden komentarz

  1. Zainteresowany

    A od kiedy można korzystać z tych promocyjnych zabiegów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.