Strona główna / Lokalne / Dziś na promie możesz spotkać ankietera. O co może pytać?

Dziś na promie możesz spotkać ankietera. O co może pytać?

Rozpoczęły się prace nad opracowaniem modelu ruchu dla miasta Świnoujścia. Celem projektu jest szczegółowa analiza potrzeb transportowych mieszkańców, a w efekcie przygotowanie modelu zachowań komunikacyjnych mieszkańców. W ramach projektu przeprowadzone zostaną różne pomiary i badania, w których niezbędny jest udział mieszkańców. Badania z udziałem mieszkańców będą polegały na krótkiej ankiecie. Ankieterzy będą posiadali odpowiednie identyfikatory. Ankieta będzie przeprowadzona dwukrotnie na przeprawach promowych oraz dworcach kolejowych. Po raz pierwszy w środę 31 maja 2017 r, a ponownie w trakcie miesięcy wakacyjnych.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o współpracę w ramach niniejszego badania i udzielenie ankieterowi instytutu badawczego wyczerpujących informacji.

Prowadzone badania są całkowicie anonimowe i poufne. Wszystkie informacje adresowe będą zakodowane w postaci rejonów miasta. Dane są chronione zgodnie z przewidzianymi przepisami o tajemnicy przedsiębiorstwa i tajemnicy statystycznej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z realizacją opracowania i badań, dodatkowych informacji udziela Wydział Inżyniera Miasta Urzędu Miasta Świnoujście.

Wykonawcą opracowania jest firma Viaplan, bezpośrednio ankietę przeprowadzają pracownicy firmy Viaplan, Rubika Consulting i Ewimap.

Planowany termin badań na promach:

– w okresie przedwakacyjnym- środa 31.05.2017r.

– w okresie wakacyjnym- lipiec 2017r.

Planowany termin badań na dworcach:

-w okresie przedwakacyjnym- początek czerwca 2017.

-w okresie wakacyjnym- lipiec 2017r.

Uwaga. Terminy uzależnione są od pogody.

Zobacz również

PGE: będziemy wspierać odbudowującą się Ukrainę. Spotkanie prezesa PGE z ambasadorem Ukrainy

Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej spotkał się z ambasadorem Ukrainy w Polsce …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.