Strona główna / Lokalne / Możesz dołączyć do Bikersów. Musisz tylko kochać dwa kółka!

Możesz dołączyć do Bikersów. Musisz tylko kochać dwa kółka!

Reprezentują nasze miasto podczas zawodów różnej rangi zarówno szosowych, jak i MTB. Są pasjonatami tej dyscypliny sportowej.

– Kilkoro z nas również uprawia inne dyscypliny sportowe, jakim są biegi, kajakarstwo, triathlon. Za każdym razem występujemy w naszych strojach, na których jest umieszczona nazwa naszego miasta, jak i również symbol – wiatrak – tłumaczy Łukasz Gawle.

Historia klubu sięga sześciu lat, lecz od zeszłego roku zaczęli na poważnie myśleć o tym, by stworzyć w Świnoujściu rowerowy klub z prawdziwego zdarzenia. Na tą chwilę jest ich ponad dwadzieścia osób.

– Każdy kto lubi jeździć na rowerze i czerpie z tego przyjemność, może do nas dołączyć – zachęca Łukasz Gawle.

W internecie, na facebookowym koncie „Bikersi Świnoujście” można znaleźć wszystkie informacje na temat ich startów w zawodach.

W tym roku, reprezentanci klubu wywalczyli sporo osiągnięć. W Nowogardzie trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Joanna Bilard. W Toruniu podczas Velo Toruń mistrza świata Michała Kwiatkowskiego, pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Małgorzata Podgórska. W Stargardzie trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Małgorzata Podgórska. W Choszcznie trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobyła Joanna Bilard, a drugie miejsce również w swojej kategorii wiekowej zdobył Robert Wydra.

 

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.