Strona główna / Lokalne / Tragiczny wypadek na drodze dojazdowej do promu. Nie żyje motocyklista

Tragiczny wypadek na drodze dojazdowej do promu. Nie żyje motocyklista

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze krajowej nr 93 (ul. Pomorska). Kierujący motocyklem najechał na śmieciarkę. Do zdarzenia doszło około godz. 13.30 niedaleko dzielnicy Przytór. Dojazd do przeprawy promowej jest utrudniony.  Policja organizuje objazd. Na miejsce skierowano pogotowie ratunkowe i policję.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący motocyklem wyprzedzał inny pojazd. W tym czasie, przed nim, śmieciarka wykonywała manewr skrętu. Motocyklista prawdopodobnie tego nie zauważył. Wtedy doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że motocyklista poniósł śmierć na miejscu, motocykl jest kompletnie zniszczony, a śmieciarka nie nadaje się do dalszej jazdy.

Więcej informacji podamy wkrótce.

Foto: Paweł Ukraiński/kamienskie.info

Zobacz również

Karsiborska przeprawa promowa stoi. Poczekamy co najmniej godzinę!

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość z powodu dużej kolejki, jaka ma miejsce z obu …

3 komentarze

  1. Powiem tak . Jeżdzę codziennie ta droga i te #$%^&co jeżdżą tymi scmieciarami nie włączają bardzo często kierunkowskazu jak skręcają !(nie raz widziałem na własne oczy). A ostatnio Idiota z Beczki z Remondisu wyprzedzał za mostem na Karsiborzu na zakręcie i prawie mnie zmiótł . Na nich tez trzeba uważać . Nie wiem jak było tutaj ale najszczersze Kondolencje dla Rodziny tragicznie zmarłego . Niech to będzie przestroga dla innych .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.