Strona główna / Lokalne / Donice z kwiatami trafią też do Przytoru

Donice z kwiatami trafią też do Przytoru

Donice z kwiatami, które do tej pory stały przy przystani promowej „Warszów” trafiły na prawobrzeże, a konkretnie do Przytoru – Łunowa. Wypełnione kwiatami stanęły wzdłuż ulicy Sąsiedzkiej, w rejonie tamtejszej szkoły. Za tydzień przy promach pojawią się natomiast nowe kwietne ozdoby. Donice będą wykonane z cartenu. To bardzo modny ostatnio surowiec, który zmienia… swoją barwę. Początkowo donice te mają kolor czerwonobrązowy, jednak z czasem zmienia swoją barwę na zieloną lub szarą. Architekci i ogrodnicy pokochali ten materiał szczególnie za niezwykły efekt zmiany koloru. Trudno przewidzieć barwę za kilka lat. W nowych donicach posadzone zostaną pelargonie, begonie i canny.

Zobacz również

Radiowóz zaparkował na kopercie dla niepełnosprawnych

Opisaliśmy wczoraj przypadek pewnego kierowcy, który zaparkował na niebieskiej kopercie przy Urzędzie Miasta Świnoujścia. Dostał …

4 komentarze

  1. I tak właśnie odbywa się zmiana Warszowa nie do poznania, jak zapowiedział Pan Prezydent na łamach tego portalu w dniu 8 października 2016. Tylko patrzeć jak nas zaorają, bo śmieliśmy walczyć o swoje.

  2. tez mieszkaniec Swinoujscia

    No tak skoro zaraz Warszow zaoraja terminalem kontenerowym to już nie warto tam postawić donic z kwiatami?

  3. A polbruk wokół kościoła im nie wystarczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.