Strona główna / Lokalne / Kolejna odsłona Wysp Sportu. W sobotę na plaży, a w niedzielę w muszli koncertowej

Kolejna odsłona Wysp Sportu. W sobotę na plaży, a w niedzielę w muszli koncertowej

W miniony weekend do Świnoujścia powróciły Wyspy Sportu w zupełnie nowym wydaniu. Za nami emocje związane z bieganiem i rowerami, teraz nadchodzi czas na siatkówkę i sporty zaskakujące.

Atrakcje zostaną rozłożone na sobotę oraz niedzielę. W pierwszy z weekendowych dni zaczniemy od rywalizacji o wysoką stawkę – dosłownie i w przenośni. O 10:15 ruszy turniej siatkówki dwuosobowej, w którym do wygrania będą nagrody pieniężne (600 zł na parę za I miejsce, 400 zł – II miejsce, 200 zł – III miejsce), o 11:00 w podobny sposób – w dwóch kategoriach wiekowych – walczyć będą piłkarze plażowi (500 zł za I miejsce, 300 zł – II miejsce, 200 zł – III miejsce).

Na sobotę zaplanowano jeszcze między innymi turniej w crossmintona, siatkówkę na wesoło (ze sternikiem), wyścigi na torze przeszkód i specjalny pokaz karateków na plaży. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się też próba bicia rekordu w lotach samolocików wykonanych własnoręcznie z papieru i – co chyba najbardziej emocjonujące – poszukiwanie poukrywanych skarbów w piaskach świnoujskiej plaży!

W niedzielę Wyspy Sportu w całości przejmą najbardziej zaskakujące dyscypliny. W planach między innymi enigmatycznie brzmiące Disc Golf, serso, letni curling, petong i zip. Będzie też coś bardziej znajomego, ale zazwyczaj na mniejszą skalę – gigantyczne warcaby i Chińczyk, kręgle ogrodowe czy siatkonoga. Dodatkowo do gry wejdą też piłkarzyki, dwa ognie, klasy oraz rzut podkową.

Atrakcji będzie wyjątkowo dużo, więc warto przyłączyć się do zabawy i przeżyć razem z nami wielkie sportowe emocje. Sobotnie i niedzielne aktywności rozpoczynamy o godzinie 10:00. Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się na stronie internetowej wyspysportu.com.pl.

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.