Strona główna / Lokalne / Szef Kuchni w Radisson Blu Resort, Świnoujście – już nie może doczekać się pierwszych gości

Szef Kuchni w Radisson Blu Resort, Świnoujście – już nie może doczekać się pierwszych gości

Pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Świnoujściu już za kilka tygodni otworzy drzwi przed gośćmi. Obiekt będzie zachwycał nie tylko położeniem i widokiem na morze, ale również wyszukanymi potrawami, które przygotowywać będzie Armando Selimaj i jego zespół.

Armando Selimaj to utalentowany szef kuchni, w połowie Albańczyk, w połowie Grek, gotuje od 14 roku życia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w San Remo i Monte Carlo, głównie na prywatnych, ekskluzywnych jachtach, ale również w restauracji z gwiazdką Michelin. Gotował m.in. dla księcia Monako Alberta II. Pracę w Polsce rozpoczął w kołobrzeskich Sand Hotel**** oraz Marine Hotel***** & Ultra Marine, które należą do grupy Zdrojowa Hotels. Jego kuchnia to prawdziwa eksplozja smaków na długo pozostająca w pamięci konesera. Obecnie objął stanowisko szefa kuchni restauracji á la carte w Radisson Blu Resort, Świnoujście.

Armando Selimaj udziela się w świecie kulinarnym. W maju zasiadał w jury konkursu The Best Chef Rising Star 2017, obok Wojciecha Modesta Amaro. A kilka dni temu wrócił z Rumunii, gdzie uczestniczył w Mistrzostwach Kulinarnych Europy Wschodniej.

– Załoga do nowej restauracji jest już prawie skompletowana, ale wciąż poszukujemy zdolnych kandydatów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła w międzynarodowym hotelu – mówi Armando Selimaj, szef kuchni restauracji à la carte w Radisson Blu Resort, Świnoujście. Praca w sieci to świetne doświadczenie oraz duże możliwości awansu, sam przez wiele lat rozwijałem swoje umiejętności i uczyłem się od najlepszych – dodaje Selimaj.

Rekrutacje do Radisson Blu Resort, Świnoujście prowadzi niezależny operator Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

FOTO: The Best Chef Awards

Zobacz również

13-letniego Kuby poszukiwało 32 strażaków

W poniedziałek 23 maja 2022 r. strażacy wsparli swoimi siłami akcję poszukiwawczą 13-letniego chłopca ze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.