Strona główna / Lokalne / Szef Kuchni w Radisson Blu Resort, Świnoujście – już nie może doczekać się pierwszych gości

Szef Kuchni w Radisson Blu Resort, Świnoujście – już nie może doczekać się pierwszych gości

Pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Świnoujściu już za kilka tygodni otworzy drzwi przed gośćmi. Obiekt będzie zachwycał nie tylko położeniem i widokiem na morze, ale również wyszukanymi potrawami, które przygotowywać będzie Armando Selimaj i jego zespół.

Armando Selimaj to utalentowany szef kuchni, w połowie Albańczyk, w połowie Grek, gotuje od 14 roku życia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w San Remo i Monte Carlo, głównie na prywatnych, ekskluzywnych jachtach, ale również w restauracji z gwiazdką Michelin. Gotował m.in. dla księcia Monako Alberta II. Pracę w Polsce rozpoczął w kołobrzeskich Sand Hotel**** oraz Marine Hotel***** & Ultra Marine, które należą do grupy Zdrojowa Hotels. Jego kuchnia to prawdziwa eksplozja smaków na długo pozostająca w pamięci konesera. Obecnie objął stanowisko szefa kuchni restauracji á la carte w Radisson Blu Resort, Świnoujście.

Armando Selimaj udziela się w świecie kulinarnym. W maju zasiadał w jury konkursu The Best Chef Rising Star 2017, obok Wojciecha Modesta Amaro. A kilka dni temu wrócił z Rumunii, gdzie uczestniczył w Mistrzostwach Kulinarnych Europy Wschodniej.

– Załoga do nowej restauracji jest już prawie skompletowana, ale wciąż poszukujemy zdolnych kandydatów, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła w międzynarodowym hotelu – mówi Armando Selimaj, szef kuchni restauracji à la carte w Radisson Blu Resort, Świnoujście. Praca w sieci to świetne doświadczenie oraz duże możliwości awansu, sam przez wiele lat rozwijałem swoje umiejętności i uczyłem się od najlepszych – dodaje Selimaj.

Rekrutacje do Radisson Blu Resort, Świnoujście prowadzi niezależny operator Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

FOTO: The Best Chef Awards

Zobacz również

Basen przy ul. Żeromskiego nie zostanie zburzony. Przynajmniej na razie

Niedawno OSIR Wyspiarz przesłał do lokalnych mediów ofertę dzierżawy dotychczasowej pływalni przy ul. Żeromskiego. Mało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.