Strona główna / Lokalne / Prezydent Świnoujścia pojawił się na Facebooku

Prezydent Świnoujścia pojawił się na Facebooku

Przez wiele lat zarzekał się, że konto na Facebooku to niepotrzebna strata czasu. Najwyraźniej w otoczeniu prezydenta znalazła się osoba, która skutecznie namówiła Janusza Żmurkiewicza do pojawienia się w świecie mediów społecznościowych.

Chociaż profil „Prezydent Świnoujścia” nie jest zweryfikowany i brakuje przy nim niebieskiego symbolu mówiącego, że jest to autentyczna strona lub profil osoby publicznej, to profil jest w 100 procentach autentyczny.

– Uprzejmie proszę, abyście Państwo korzystając z Facebooka, wchodząc na moją stronę, przekazywali swoje oczekiwania, będę je uważnie czytał i studiował, będę starał się także odpowiadać, ale przede wszystkim realizować postulaty i oczekiwania. Jednocześnie proszę o korzystanie z Facebooka i rozmowę ze mną w sposób kulturalny – powiedział Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia.

Na profilu pojawiły się zdjęcia z oficjalnych spotkań i uroczystości. Można znaleźć także prywatne zdjęcia.

Link do profilu: https://www.facebook.com/Prezydent-%C5%9Awinouj%C5%9Bcia-208452096337702/

Zobacz również

Firmy w ING mogą skorzystać z innowacyjnej usługi – aplikacji eTerminal

ING wdrożył aplikację mobilną, która umożliwia przyjmowanie płatności zbliżeniowych na telefonie lub tablecie z systemem …

6 komentarzy

  1. A ja nie mam srajsbuka.
    fb jest dla frajerów.

  2. Byłem na profilu prezydenta i przeczytałem że sam pisze i komentuje to chcę stwierdzić że pan prezydent chyba słaby był bardzo z polskiego. Język, styl i byki kompromitują go jako osobę publiczną. Poza tym mam wrażenie że to zabieg kampani wyborczej, bo te posty takie jakieś sztuczne są.

  3. Słyszałem jak na sesji rady miasta szydzil z Agatowskiej że prowadzi swojego FB a teraz sam sobie założył profil. Trzeba czasem pomyśleć zanim się kogoś obsobaczy bo samemu można się znaleźć w takiej roli.

  4. No to teraz pora na Twittera.

  5. Niestety, błędy ortograficzne i interpunkcyjne

  6. Prezydent robi na fejsie błędy ortograficzne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.