Strona główna / Lokalne / Wiosna pożegnała biegaczy deszczem

Wiosna pożegnała biegaczy deszczem

Długi weekend zachęcił do wyjazdów nie tylko mieszkańców naszego miasta, których było trochę mniej niż zazwyczaj, ale także wielbicieli Morza Bałtyckiego z różnych zakątków Polski a nawet Europy. Dowodem na to byli liczni goście na naszym 49. parkrunie , którzy przybyli z Werner SØNÆS-NIELSEN z Dani (uczestnik 94 biegów parkrun), Karol i Dorota z Gdyni, Sylwia, Mariusz i Piotr reprezentujących parkrun Żary, byli także zawodnicy z Wrocławia i jak zwykle nie zawiedli sąsiedzi z wyspy Uznam i oczywiście mieszkańcy naszego miasta.

Gościem szczególnym, który pokonał parkrunową trasę w Świnoujściu, był Grzegorz Tomaszewski, osoba współtworząca parkrun Polska oraz koordynator parkrun Poznań. Deszczowa pogoda nie przeszkodziła w aktywnym początku soboty, po rozgrzewce prowadzonej tym razem przez Anię Sikorską, odprawie na linii mety, ponad pięćdziesięciu zawodników pomknęło 5 km trasą alejkami Parku Zdrojowego. Biegaczy prowadził rower bezpieczeństwa, tym razem pod przewodnictwem Adama Krawczuk. Rekordy trasy osiągnęło sześciu biegaczy.

W klasyfikacji open:

Sylwester SWĘDROWSKI 18:38
Wojciech WINIARSKI 19:20
Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI 19:58
W klasyfikacji pań:

Agnieszka ZAŁOGA-SIKORSKA 22:34
Karolina ROMAŃSKA 24:36
Monika MURAWSKA 24:52

Szczegółowe wyniki dostępne
http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=49Zespół pakrun Świnoujście dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować sobotni bieg, wolontariuszom oraz stałym sponsorom Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”
A już za tydzień wyjątkowy 50. parkrun – Bieg Piracki z okazji Dni Morza ( szczegóły wkrótce).

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.