Strona główna / Lokalne / Przeciwnikom terminalu kontenerowego zabrano tablicę
Po tablicy został jedynie ślad w ziemi. Fot. Czytelnik

Przeciwnikom terminalu kontenerowego zabrano tablicę

Przy ulicy Sosnowej ustawiono tablicę informacyjną. Członkowie Stowarzyszenia Prawobrzeża wieszali na niej aktualne komunikaty dla mieszkańców. Ostatnio powieszono w niej informacje dotyczące terminalu kontenerowego. Nikomu nie przeszkadzała. W czwartek tablica nieoczekiwanie zniknęła.

– W dniu dzisiejszym na polecenie władz miasta usunięto naszą tablicę informacyjną znajdującą się przy Domu Kultury na Warszowie. Możliwe, że to efekt nie tylko wyborów, ale materiału, który się tam znajdował – informuje Ania Włosek ze stowarzyszenia.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z magistratem.

– Tablica była ustawiona nielegalnie. Nikt nie wystąpił o pozwolenie na jej ustawienie, nie odprowadzał opłat. Dlatego została usunięta – informuje Robert Karelus z magistratu.

Zobacz również

W drodze do portu w Szczecinie statek osiadł na mieliźnie

Załoga jednostki pływającej SG-214 z Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej interweniowała 12 stycznia na Zalewie Szczecińskim. …

6 komentarzy

 1. W czasie piątkowych wyborów rady osiedla jeden z radnych wyszedł na …… Straszne musiały być tam informacje, że takie wzburzenie u rajcy Hansy z Haferhorst wywołały. Mała podpierdulka do magistratu i tablicy nie ma.

 2. Mieszkaniec Warszowa

  i bardzo dobrze !

 3. W czasie piątkowych wyborów rady osiedla jeden z radnych wyszedł na …… Straszne musiały być tam informacje, że takie wzburzenie u rajcy Hansy z Haferhorst wywołały. Mała podpierdulka do magistratu i tablicy nie ma.

 4. Co za dziwny zbieg okoliczności?? wstyd panie prezydencie być takim małostkowym. Co jeszcze pan ludziom z Warszowa zabierze ze złości że ludzie mają inne zdanie niż pan??

 5. A to fakt, ostatnio latali z kontrolą i kazali usuwać wszelkie potykacze, bo uchwalono, że nie wolno.

  • Uchwalać, to to menelstwo sobie może u siebie na melinie.
   Taka tablica, to jaki to potykacz?!
   Większymi potykaczami są ich złomy parkujące na Placu Adama Mickiewicza.
   Dlaczego ten parking na terenie dawnych koszar trzeciego batalionu 34. Pułku Fizylierów im. Królowej Szwedzkiej Wiktorii nie jest płatny?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.