Strona główna / Lokalne / Trzeci numer Ahoj Świnoujście już dostępny!
- Gazeta turystyczna rozchodzi się jak świeże bułeczki. Dwujęzyczną wersję chętnie czytają Polacy, jak i niemieccy turyści - mówią Kasia i Dawid, którzy w poniedziałek wcielili się w rolę gazeciarzy. Foto: W. Basałygo

Trzeci numer Ahoj Świnoujście już dostępny!

Jak zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny na plaży, co robić, gdy za oknem pada deszcz, gdzie nauczyć się kitesurfingu, gdzie znaleźć wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia – tego i wielu, wielu innych informacji można dowiedzieć się z trzeciego numeru Ahoj Świnoujście – bezpłatnej gazety turystycznej. Dwujęzyczny przewodnik ma również czytelną mapę Świnoujścia i okolic.

Gazetę można dostać w informacji turystycznej, hotelach i pensjonatach na terenie miasta.Polsko-niemiecka gazeta turystyczna „Ahoj Świnoujście” to czasopismo wydawane wspólnie z Gminą Świnoujście. Jeden nakład gazety drukowany jest w 25.000 egzemplarzy.

Ahoj Świnoujście to vademecum turysty pełne aktualnych informacji o imprezach miejskich, atrakcjach turystycznych i miejscach wartych odwiedzenia przede wszystkim w Świnoujściu.

W każdej gazecie jest 7 rozbudowanych bloków pogrupowanych tematycznie: „Dzieje się”, „Zabawa z tajemniczą historią”, „Kulinarny przewodnik”, „Na słońce i niepogodę”, „Mama, tata i ja”, „Bez paszportu”, „Vademecum turysty”.

 

Zobacz również

Wodny tor przeszkód z okazji Dnia Dziecka na Uznam Arena

Zapraszamy do wspólnej zabawy Wodny Tor Przeszkód, na basenie sportowym Uznam Arena przy ul. Grodzka …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.