Strona główna / Lokalne / Trzeci numer Ahoj Świnoujście już dostępny!
- Gazeta turystyczna rozchodzi się jak świeże bułeczki. Dwujęzyczną wersję chętnie czytają Polacy, jak i niemieccy turyści - mówią Kasia i Dawid, którzy w poniedziałek wcielili się w rolę gazeciarzy. Foto: W. Basałygo

Trzeci numer Ahoj Świnoujście już dostępny!

Jak zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny na plaży, co robić, gdy za oknem pada deszcz, gdzie nauczyć się kitesurfingu, gdzie znaleźć wyjątkowe miejsca warte odwiedzenia – tego i wielu, wielu innych informacji można dowiedzieć się z trzeciego numeru Ahoj Świnoujście – bezpłatnej gazety turystycznej. Dwujęzyczny przewodnik ma również czytelną mapę Świnoujścia i okolic.

Gazetę można dostać w informacji turystycznej, hotelach i pensjonatach na terenie miasta.Polsko-niemiecka gazeta turystyczna „Ahoj Świnoujście” to czasopismo wydawane wspólnie z Gminą Świnoujście. Jeden nakład gazety drukowany jest w 25.000 egzemplarzy.

Ahoj Świnoujście to vademecum turysty pełne aktualnych informacji o imprezach miejskich, atrakcjach turystycznych i miejscach wartych odwiedzenia przede wszystkim w Świnoujściu.

W każdej gazecie jest 7 rozbudowanych bloków pogrupowanych tematycznie: „Dzieje się”, „Zabawa z tajemniczą historią”, „Kulinarny przewodnik”, „Na słońce i niepogodę”, „Mama, tata i ja”, „Bez paszportu”, „Vademecum turysty”.

 

Zobacz również

Basen przy ul. Żeromskiego nie zostanie zburzony. Przynajmniej na razie

Niedawno OSIR Wyspiarz przesłał do lokalnych mediów ofertę dzierżawy dotychczasowej pływalni przy ul. Żeromskiego. Mało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.