Strona główna / Lokalne / [FILM] Coraz bliżej do nowej imprezy. Wakacyjne Miasto Kobiet juz od 10 lipca!

[FILM] Coraz bliżej do nowej imprezy. Wakacyjne Miasto Kobiet juz od 10 lipca!

Wakacyjne Miasto Kobiet to specjalnie przygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej. To wyjątkowe miejsce ma na celu nie tylko stworzenie indywidualnej przestrzeni dla pań, alteż promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojętrozwój.

Działające przez pełne cztery dni (10-13 lipca) Wakacyjne Miasto Kobiet to nitylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. Bogata ofertwarsztatów i atrakcji opierać się będzie na strefach tematycznych, dotyczącycmiędzy innymi zdrowia i urody, aktywności fizycznej, czy kultury i sztuki. Każdy dzień, rozpoczynany porannym rozruchem pod okiem wykwalifikowanycinstruktorów, będzie niósł ze sobą wyjątkowe atrakcje, warsztaty i szansę na naukę nowych umiejętności. W ramowym harmonogramie imprezy przewidziano też kilkstałych punktów. Oprócz wspomnianej porannej rozgrzewki, będą to także wieczornkoncerty zaproszonych artystów oraz specjalnie przygotowany cykl spotkań z gwiazdami tego wydarzenia. W tym ,przypadku gośćmi będą kobiety sukces– sportsmenki, podróżniczki, aktorki ( m.in.Katarzyna Cichopek, Katarzyna Skrzynecka, Agnieszka Rylik, Marzena Rogalska, Maria Sadowska), które spotkają się z naszymi uczestniczkami i opowiedzą o swojej życiowej drodze.

W programie Wakacyjnego Miasta Kobiet uwzględniono też między innymi warsztattaneczne i kulinarne, strefę masażu relaksacyjnego, bezpłatne badanimammograficzne, porady na temat założenia własnego biznesu czy zajęcidotyczące aktywności fizycznej z dzieckiem. Nie zabraknie też warsztatóprowadzonych przez dietetyków, którzy podzielą się z obecnymi kobietami sugestiami na temat właściwego odżywania. W planie znalazło się także miejscdla pokazów filmowych, w trakcie których będzie można wspólnie obejrzeć kilkkultowych produkcji.

Całe wydarzenie będzie mieć miejsce w specjalnie przygotowanym na tę okazję miasteczku, które zostanie zbudowane z wysokiej jakości namiotów o bardzdużej powierzchni. Na terenie obiektu odbywać się będą warsztaty i szkolenia, ale pojawi się tam naturalnie także strefa gastronomiczna. W obrębie miasteczkfestiwalowego zaaranżowany zostanie także obszar z atrakcjami dla dzieci, nterenie którego najmłodsi będą spędzać czas z wykwalifikowaną kadrą animatorów trakcie trwania warsztatów i szkoleń. Niektóre z atrakcji, ze względu na swój specyficzny charakter, będą się natomiast odbywać poza granicami miasteczka. Z racji lokalizacji oraz terminu wydarzenia, w Świnoujściu spodziewani są także goście zza naszej zachodniej granicy. Abmóc zaprosić do wspólnego spędzania czasu także nasze sąsiadki, szkolenii warsztaty (oraz niezbędne materiały) będą częściowo tłumaczone takżna język niemiecki. Sam udział w imprezie oraz wszystkich planowanych atrakcjach jest bezpłatnyChętne osoby otrzymają jednak możliwość zakupu opasek VIP, które zagwarantują ich posiadaczkopierwszeństwo wstępu, najlepsze miejsce podczas wszystkich wydarzeń oraspecjalny gift-pack z gadżetami.

Zobacz również

13-latek uciekł z domu w Świnoujściu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Świnoujska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Jakuba Matczaka, 13-letniego mieszkańca Świnoujścia. Chłopiec w dniu …

3 komentarze

  1. A kiedy impreza mężczyzn ze specjalnie przygotowaną strefą gdzie mężczyźni będą mogli celebrować swoją męskość.

  2. ꘐ ꔞ ꗈ ꕧ ꕢ ꖻ ꗺ ꗐ ꔗ ꗢ

    Natrętna Warszawka, jak nie drzwiami, to oknem.

  3. Przecież to żałosna próba odgrzania niesławnej Karuzeli Bezkultury. Czy nie ma już na co wydać 250 tysięcy w mieście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.