Strona główna / Lokalne / Śledztwo w OSIR Wyspiarz nadzorowane przez prokuraturę

Śledztwo w OSIR Wyspiarz nadzorowane przez prokuraturę

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w sprawie dotyczącej przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez osobę pełniącą funkcję publiczną, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Rzecznik prezydenta miasta zdawkowo informuje, że prezydent został powiadomiony o wszczętym śledztwie dotyczącym osoby sprawującej funkcję kierowniczą.

Prokuratura nie informuje o kogo chodzi. To daje powód do spekulacji.

– Jest to przestępstwo z art. 231 par. 2 kk. Z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa prokuratura obecnie nie udziela szczegółowych informacji. Za to przestępstwo grozi odpowiedzialność karna w postaci kary pozbawienia wolności od roku do 10 lat – tłumaczy Joanna Biranowska-Sochalska, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

3 komentarze

  1. ꘐ ꔞ ꗈ ꕧ ꕢ ꖻ ꗺ ꗐ ꔗ ꗢ

    Ręka rękę myję.
    Nie dadzą swoim zrobić krzywdy.

  2. Mysle,ze to wlasciwe i uczciwe podejscie do sprawy rok temu,bylo wiele szumu na temat tych nieprawidlowosci,obowiazkiem jest wyjasniec takie przestepswa i nieprawidlowosci a nie manimalizowac i ukrywac jak to mialo miejsce dotychczas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.