Strona główna / Lokalne / [FILM] Agnieszka Rylik: Patrzysz w lustro i mówisz sobie: jestem nie do pokonania

[FILM] Agnieszka Rylik: Patrzysz w lustro i mówisz sobie: jestem nie do pokonania

Zakończyła się letnia impreza pn. „Wakacyjne Miasto Kobiet”. Od poniedziałku, przez cztery dni panie miały okazję uczestniczyć w warsztatach z dziedziny zdrowia i urody, aktywności fizycznej, czy kultury i sztuki. Jednym z gości była Agnieszka Rylik – mistrzyni świata w boksie zawodowym, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu.

Każdy dzień rozpoczynano porannym rozruchem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Wieczorami w muszli koncertowej odbywały się koncerty zaproszonych artystów. W programie Wakacyjnego Miasta Kobiet uwzględniono też między innymi warsztaty taneczne i kulinarne, strefę masażu relaksacyjnego, porady, czy zajęcia dotyczące aktywności fizycznej z dzieckiem. Poranną rozgrzewkę prowadziła m.in. Agnieszka Rylik. Chwilę przed spotkaniem z uczestnikami, udałą się nam porozmawiać ze sportsmenką. Radziła innym kobietom, aby odważnie szły przez życie.

– Kiedyś miałam taki kryzys i psycholog sportowy powiedział mi:  Aga, patrzysz w lustro i mówisz sobie – jestem najlepsza, jestem nie do pokonania, mogę wszystko. To fajne jest dla każdego, taka afirmacja i wiara w siebie. Wiadomo, że kobiety mają mega moc, ale są zduszone przez milion obowiązków i konwenanse, które sobie zarzucają – powiedziała Agnieszka Rylik, gość Wakacyjnego Miasta Kobiet.

Wydarzenie zorganizowano w specjalnym przygotowanym na tę okazję miasteczku przy muszli koncertowej. Na jego terenie odbywały się warsztaty i szkolenia. Udział w imprezie oraz wszystkich atrakcji był bezpłatny.

 

Zobacz również

Ruszyły zapisy na Maraton Świnoujście Wolgast

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” jako współorganizator 42 Międzynarodowego Maratonu Świnoujście – Wolgast, 31 Półmaratonu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.