Strona główna / Lokalne / W Świnoujściu przeszkolonych zostało blisko pół tysiąca dzieci – Mali Ratownicy

W Świnoujściu przeszkolonych zostało blisko pół tysiąca dzieci – Mali Ratownicy

W miniony weekend, na plaży Świnoujściu, w ramach Programu „Mali Ratownicy” przeszkolonych zostało blisko pół tysiąca dzieci. Najmłodsi dowiedzieli się jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy, kogo zawiadomić w sytuacji alarmowej, na jaki numer zadzwonić czy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w trudnej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z załącznika.

To nie koniec wspólnych działań marki Volkswagen oraz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Plażowa strefa w Świnoujściu (wejście od Alei Interferie) czynna będzie do 23 lipca w godzinach 9.00 – 17.00

Dzięki programowi „Mali Ratownicy”, stworzonemu przez Volkswagen we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, każde dziecko może zdobyć supermoc i dowiedzieć się jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy, kogo zawiadomić w sytuacji alarmowej, na jaki numer zadzwonić czy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w trudnej sytuacji. Teraz najmłodsi mogą nauczyć się tych ważnych rzeczy także podczas wakacji, spędzając czas na plaży. Do 23 lipca, w strefie Volkswagena, instruktorzy Programu Edukacyjnego Ratujemy i Uczymy Ratować pokażą wszystkim chętnym jak zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

Zobacz również

Bałtycka Odyseja ruszyła! Ponad 100 osób zebrało na plażach pół tony śmieci w dwa dni!

69 worków śmieci – to efekt I etapu Bałtyckiej Odysei. Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.