Strona główna / Lokalne / Kwiatowy konkurs. Wszyscy głosujemy na Świnoujście

Kwiatowy konkurs. Wszyscy głosujemy na Świnoujście

Już jutro 1 sierpnia startuje kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Po raz kolejny w gronie uczestników znalazło się Świnoujście. Każdy z mieszkańców i odwiedzających nasze miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Wystarczy wejść na stronę www.inspirowaninatura.pl i zagłosować.

Świnoujście już po raz czwarty staje do walki o miano najpiękniej ukwieconego miasta w kraju. Za każdym razem zajmuje wyższe miejsce – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta. – Mamy nadzieję, że tak będzie również w tym roku. Liczymy na głosy mieszkańców i turystów. Wspólnymi siłami udowodnijmy, że oprócz najpiękniejszej plaży, mają również najpiękniejszą najpiękniej ukwiecone miasto.

W ubiegłym roku Świnoujście zajęło wysokie 5. miejsce. Jak pokazała historia, nie tylko duże, tętniące życiem miasta liczą się w walce o zwycięstwo w tym konkursie. Małe miasteczka, mocno wspierane przez swoich mieszkańców już niejednokrotnie zostawiały konkurencję w tyle. Sporą szansę na poprawę swojego ubiegłorocznego wyniku ma także Świnoujście, które może pochwalić się ciekawą i oryginalną dekoracją roślinną.

Każda osoba będzie mogła oddać jeden głos dziennie. Biorąc pod uwagę, że konkurs trwa do 21 sierpnia, każdy będzie miał prawo do 21 kliknięć.

Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsce. Zwycięzca otrzyma wieżę kwiatową H2000, za drugie miejsce donicę Gianto 120, a za trzecie bon na zakupy produktów Terra Group o wartości 1000 zł. W odróżnieniu od poprzednich edycji, tym razem przewidziano również nagrodę specjalną, którą będzie prezentacja zwycięskiego miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2018 rok.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Wizyta francuskiej fregaty FS „Latouche-Treville” w Świnoujściu

Francuska fregata FS „Latouche-Treville” zawinęła we wtorek, 17 maja, do Portu Wojennego w Świnoujściu. Jest …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.