Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] 711 kilometrów w prawie 43 godziny. Na rowerze jeździ od kilku lat

[ZDJĘCIA] 711 kilometrów w prawie 43 godziny. Na rowerze jeździ od kilku lat

711,5 km na rowerze, tyle przejechała Jana Gryta  reprezentująca „Uzdrowisko Świnoujście” S.A podczas II edycji Ultramaratonu Kolarskiego Tour  De  PoMorze, który odbył się w ostatni weekend.

Spośród wielu zawodników z całej Polski, Jana wyróżniła się strojem ufundowanym przez „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. oraz ogromną determinacją i wolą walki. Było ciężko, miałam na trasie chwile zwątpienia, ale dojechałam do mety- komentuje Jana Gryta  zawodniczka „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. Nie obyło się bez przygód, mniej więcej w połowie trasy wyczerpywała mi się bateria w latarce od roweru, a zapasowa mogła wystarczyć jedynie na 2 godz.,  przede mną noc i ciemny las, myślałam o rezygnacji z wyścigu, ale na szczęście dołączyłam do jednej z grup i razem przejechaliśmy spory odcinek trasy. Mój czas to 42 godziny i 59 minut. Nie zależało mi na śrubowaniu rekordów, ale przede wszystkim na pokonaniu trasy i to się udało. Jestem zadowolona i już szykuję się do startu w Ultramaratonie Bieszczadzkim – podsumowuje Jana Gryta.

Jana swoją  przygodę z rowerem rozpoczęła kilka dobrych lat temu od codziennych dojazdów z Międzyzdrojów do pracy w Uzdrowisku Świnoujście. Później doszły weekendowe wycieczki z mężem. Kilka miesiącu temu po raz pierwszy zdecydowała się na długi wyjazd z Międzyzdrojów do Tczewa i z powrotem. Wówczas przejechałam ponad 750 km. To ją ostatecznie utwierdziło  w przekonaniu, że Tour De PoMorze  jest w zasięgu jej możliwości.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.