Strona główna / Lokalne / Place zabaw w Świnoujściu. Nowoczesne i bezpieczne

Place zabaw w Świnoujściu. Nowoczesne i bezpieczne

Place zabaw w Świnoujściu gwarantują mnóstwo frajdy i radości. Jesteście gotowi na podróż lokomotywą, a może chcecie wspiąć się na wielkiego dinozaura? Świnoujskie place zabaw są nowoczesne i bezpieczne. Każdy z nich różni się od siebie tematycznie. To doskonały sposób na rodzinne spędzenie czasu.

Park Chopina
Plac położony jest w otoczeniu zieleni z dala od zgiełku miasta. Na najmłodszych czeka tu ścianka wspinaczkowa w kształcie dinozaura, koń z drewnianym siodłem, statek i samolot. Zabawki wykonane są z materiału pozwalającego na malowanie kolorową kredą. Podczas, gdy dzieci bawią się beztrosko, rodzice mogą odpoczywać na wygodnych parkowych ławkach i wsłuchiwać się w świergot ptaków. Gdzie? Park położony jest wzdłuż całej ulicy Chopina. Plac zabaw mieści się przy skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego.

Park Zdrojowy
To jeden z nowszych placów zabaw w Świnoujściu położonych na skraju parku. Znajdziemy w nim domek ze zjeżdżalnią, zabawki do wspinaczki, tradycyjne huśtawki. Wszystkie instalacje do zabawy wykonane są z drewna, a podłoże jest piaszczyste. Otoczenie najstarszego parku w Świnoujściu daje nie tylko nieskrępowane miejsce do zabawy, ale ciszę i spokój dla rodziców. Gdzie? Plac zabaw położony jest przy ulicy Mieszka I. Wejście do parku przy skrzyżowaniu z ulicą Jana z Kolna.

Plac zabaw przy ul. Malczewskiego
Na jednym z większych osiedli mieszkaniowych można odkryć ciekawe miejsce do rodzinnej rekreacji. Jest tu nie tylko nowoczesny plac zabaw, ale także siłownia, a nawet zabawki dla niepełnosprawnych dzieci. Jest tu lokomotywa z wagonikami, wielka siatka do wspinaczki, ustawiono kilka huśtawek, zjeżdżalnię, piaskownicę, karuzelę i instalacje do wspinaczki. Wszystko ustawiono na kolorowym miękkim podłożu. Gdzie? Plac zabaw mieści się przy ul. Malczewskiego.

Zobacz również

Znamy program tegorocznych Dni Twierdzy na Wyspach

Ósma edycja imprezy historycznej, której finałowym wydarzeniem jest bitwa. Tym razem przeniesiemy się w czasy …

Jeden komentarz

  1. Całe 3 place zabaw na 40.000 miasto??? sory ale nie ma się czym chwalić. Małe miejscowości o dużo mniejszych budżetach mają dużo lepsze place zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.