Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Sobotni, bańkowy parkrun

[ZDJĘCIA] Sobotni, bańkowy parkrun

Jest sobota, był parkrun! I to nie byle jaki, ale # 57 „bańkowo-mydlany”:D, pełen radości, kolorów i dobrej zabawy. Pogodę, specjalnie zamówiliśmy na ten dzień, było, bezdeszczowo :)i w miarę ciepło. Radosna atmosfera emanowała od wszystkich, dziś przyświecało nam hasło: jest parkrun jest super zabawa.

Zuzia, Aneta i Ania uwijały się przy bańkach. „Jedna za drugą jak balon pęka za nią już sobie leci następna, potem kolejna i tak do skutku pędzą szalone lecz po cichutku.

Dzisiaj gościliśmy zawodników z Hagen, Świdnicy, Szczecina, Zielonej Góry, Poznania, Zgorzelca, Krakowa, Gdańska, a także z niemieckiej części Wyspy Uznam. Zawitały też do nas Żary.
Rozgrzewkę przed dzisiejszym biegiem przeprowadziła Ania Górska. Na starcie stanęło 101 osób i rower bezpieczeństwa czyli Waldemar Szczęsny. Fotoreporterzy mieli swoją chwilę aby uwiecznić ten szczególny moment, ale nasi biegacze byli dzisiaj wyjątkowo rozgadani, rozbawieni i niesforni 😀 i jakoś trudno im było stanąć do wspólnego zdjęcia, a było co fotografować. Ani się obejrzeliśmy jak pierwszy biegacz dotarł na metę.

Wygrał Kamil Stępień z czasem 18:20, drugi był Jacek Giba 18:46 a trzeci Robert Derda 18:54. Wśród kobiet, jako pierwsza przybiegła Agnieszka Dudaniec-Terkowska z czasem 22:33, druga była Karolina Romańska 23:28, a trzecia Małgorzata Toroń 23:41.

Dla 26 osób, dzisiejszy dzień okazał się najlepszym do poprawiania własnych rekordów trasy a 23 osóby zaszczyciło nas swoją obecnością po raz pierwszy. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy i życzymy następnych udanych startów w świnoujskim parkrunie.

Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu:http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dziękujemy sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol” oraz naszym niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy. Dziękujemy Wam drodzy biegacze i „kijkarze”. Bez Was nie byłoby tak wspaniałej zabawy jaką niewątpliwie jest sobotni, świnoujski parkrun. Zapraszamy do wspólnego biegania już za tydzień na 58. parkrun.

 

 

Zobacz również

Wszystkich Świętych. Zmiany w ruchu w rejonie cmentarza

Od godziny 8.00 w sobotę 30 października 2021r. do godziny 8.00 we wtorek 2 listopada …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.