Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Sobotni, bańkowy parkrun

[ZDJĘCIA] Sobotni, bańkowy parkrun

Jest sobota, był parkrun! I to nie byle jaki, ale # 57 „bańkowo-mydlany”:D, pełen radości, kolorów i dobrej zabawy. Pogodę, specjalnie zamówiliśmy na ten dzień, było, bezdeszczowo :)i w miarę ciepło. Radosna atmosfera emanowała od wszystkich, dziś przyświecało nam hasło: jest parkrun jest super zabawa.

Zuzia, Aneta i Ania uwijały się przy bańkach. „Jedna za drugą jak balon pęka za nią już sobie leci następna, potem kolejna i tak do skutku pędzą szalone lecz po cichutku.

Dzisiaj gościliśmy zawodników z Hagen, Świdnicy, Szczecina, Zielonej Góry, Poznania, Zgorzelca, Krakowa, Gdańska, a także z niemieckiej części Wyspy Uznam. Zawitały też do nas Żary.
Rozgrzewkę przed dzisiejszym biegiem przeprowadziła Ania Górska. Na starcie stanęło 101 osób i rower bezpieczeństwa czyli Waldemar Szczęsny. Fotoreporterzy mieli swoją chwilę aby uwiecznić ten szczególny moment, ale nasi biegacze byli dzisiaj wyjątkowo rozgadani, rozbawieni i niesforni 😀 i jakoś trudno im było stanąć do wspólnego zdjęcia, a było co fotografować. Ani się obejrzeliśmy jak pierwszy biegacz dotarł na metę.

Wygrał Kamil Stępień z czasem 18:20, drugi był Jacek Giba 18:46 a trzeci Robert Derda 18:54. Wśród kobiet, jako pierwsza przybiegła Agnieszka Dudaniec-Terkowska z czasem 22:33, druga była Karolina Romańska 23:28, a trzecia Małgorzata Toroń 23:41.

Dla 26 osób, dzisiejszy dzień okazał się najlepszym do poprawiania własnych rekordów trasy a 23 osóby zaszczyciło nas swoją obecnością po raz pierwszy. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy i życzymy następnych udanych startów w świnoujskim parkrunie.

Szczegółowe wyniki biegu znajdziecie tu:http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Dziękujemy sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol” oraz naszym niezawodnym wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy. Dziękujemy Wam drodzy biegacze i „kijkarze”. Bez Was nie byłoby tak wspaniałej zabawy jaką niewątpliwie jest sobotni, świnoujski parkrun. Zapraszamy do wspólnego biegania już za tydzień na 58. parkrun.

 

 

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.