Strona główna / Lokalne / Konkurs. Świnoujście potrzebuje waszych głosów

Konkurs. Świnoujście potrzebuje waszych głosów

Świnoujście startuje w kolejnej edycji plebiscytu Terra Flower Power na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Każdy z mieszkańców i odwiedzających nasze miasto, może pomóc zdobyć główną nagrodę. Wystarczy wejść na stronę www.inspirowaninatura.pl i zagłosować. Aktualnie Świnoujście jest na trzecim miejscu. Głosować można do poniedziałku włącznie.

– Świnoujście już po raz czwarty staje do walki o miano najpiękniej ukwieconego miasta w kraju. Za każdym razem zajmuje wyższe miejsce – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta. – Mamy nadzieję, że tak będzie również w tym roku. Liczymy na głosy mieszkańców i turystów. Wspólnymi siłami udowodnijmy, że oprócz najpiękniejszej plaży, mamy również najpiękniej ukwiecone miasto.

W ubiegłym roku Świnoujście zajęło wysokie 5. miejsce. Jak pokazała historia, nie tylko duże, tętniące życiem miasta liczą się w walce o zwycięstwo w tym konkursie. Małe miasteczka, mocno wspierane przez swoich mieszkańców już niejednokrotnie zostawiały konkurencję w tyle. Sporą szansę na poprawę swojego ubiegłorocznego wyniku ma także Świnoujście, które może pochwalić się ciekawą i oryginalną dekoracją roślinną.

Każda osoba będzie mogła oddać jeden głos dziennie. Biorąc pod uwagę, że konkurs trwa do 21 sierpnia, każdy będzie miał prawo do 21 kliknięć.

Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsce. Zwycięzca otrzyma wieżę kwiatową H2000, za drugie miejsce donicę Gianto 120, a za trzecie bon na zakupy produktów Terra Group o wartości 1000 zł. W odróżnieniu od poprzednich edycji, tym razem przewidziano również nagrodę specjalną, którą będzie prezentacja zwycięskiego miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2018 rok.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

W najbliższy poniedziałek. Zmiany w ruchu na ulicy Wojska Polskiego

W poniedziałek 16 grudnia 2019 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.