Strona główna / Lokalne / Najlepszy weterynarz w Świnoujściu. Nasz ranking

Najlepszy weterynarz w Świnoujściu. Nasz ranking

Weterynarze przyjmują w gabinetach koty, psy, a także małe zwierzęta domowe.  Jak wybrać spośród nich wszystkich tego  najlepszego? Przecież zdrowia i życia naszych milusińskich nie warto oddawać w ręce kogoś z przypadku. Który weterynarz najlepiej przeprowadzi kastrację kota, wykona zabieg chirurgiczny, albo dobrze zdiagnozuje chorobę zwierzęcia?

 

Zobacz również

Na granicę pomiędzy Polską a Niemcami wrócą kontrole?

Związek Niemieckiej Policji Federalnej zaapelował o tymczasowe kontrole graniczne na granicy polsko-niemieckiej ze względu na rosnącą liczbę …

4 komentarze

  1. Również polecam Panią Martę Karwan. Dzięki jej fachowej djagnozie mój wierny przyjaciel dalej żyje. Bardzo bardzo jej dziękuje.

  2. Anna Czerwinska jedyna w Świnoujściu. Dziękuję Pani doktor.

  3. Od momentu otwarcia gabinetu przez Panią Marta Karwan-Zimoląg nareszcie skończyły się nasze problemy z domowymi zwierzakami .Pani Marta jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia -Kompetentna ,kocha zwierzęta ,miła dla ludzi .Posiada fachowy sprzęt na którym się zna a to jest niezbędne do wystawienia prawidlowej diagnozy .
    Zdecydowanie najlepszy fachowiec w Świnoujściu.

  4. Polecam panią Martę Karwan-Zimoląg. Jest świetnym fachowcem, miła, cierpliwa i empatyczna. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom. W razie potrzeby zawsze można liczyć na skuteczną pomoc pani doktor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.