Strona główna / Lokalne / Najlepszy weterynarz w Świnoujściu. Nasz ranking

Najlepszy weterynarz w Świnoujściu. Nasz ranking

Weterynarze przyjmują w gabinetach koty, psy, a także małe zwierzęta domowe.  Jak wybrać spośród nich wszystkich tego  najlepszego? Przecież zdrowia i życia naszych milusińskich nie warto oddawać w ręce kogoś z przypadku. Który weterynarz najlepiej przeprowadzi kastrację kota, wykona zabieg chirurgiczny, albo dobrze zdiagnozuje chorobę zwierzęcia?

 

Zobacz również

Zamiast sztucznej, w tym roku prawdziwa. Choinka stanęła w centralnym punkcie Świnoujścia

Zgodnie z obietnicą miasta, żywa choinka na pl. Wolności już stoi. Na Mikołajki będzie pięknie …

4 komentarze

  1. Również polecam Panią Martę Karwan. Dzięki jej fachowej djagnozie mój wierny przyjaciel dalej żyje. Bardzo bardzo jej dziękuje.

  2. Anna Czerwinska jedyna w Świnoujściu. Dziękuję Pani doktor.

  3. Od momentu otwarcia gabinetu przez Panią Marta Karwan-Zimoląg nareszcie skończyły się nasze problemy z domowymi zwierzakami .Pani Marta jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia -Kompetentna ,kocha zwierzęta ,miła dla ludzi .Posiada fachowy sprzęt na którym się zna a to jest niezbędne do wystawienia prawidlowej diagnozy .
    Zdecydowanie najlepszy fachowiec w Świnoujściu.

  4. Polecam panią Martę Karwan-Zimoląg. Jest świetnym fachowcem, miła, cierpliwa i empatyczna. Poświęca dużo czasu swoim pacjentom. W razie potrzeby zawsze można liczyć na skuteczną pomoc pani doktor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.