Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Brutalny atak. Mężczyzna raniony kamieniem trafił do szpitala
W samochodzie wybite zostały trzy szyby. Sprawca wrzucił także do mieszkania w którym mieszka właściciel - kamień. Mężczyzna został ranny w głowę. Foto: Wojciech Basałygo

[ZDJĘCIA] Brutalny atak. Mężczyzna raniony kamieniem trafił do szpitala

Jedna osoba została ranna po ataku do jakiego doszło przy ulicy Rybaki w Świnoujściu. Mężczyzna z raną głowy trafił do szpitala. Sprawca wrzucił kamień do mieszkania. Zniszczył także samochód zaparkowany przed budynkiem. Policjanci starają się ustalić kto jest autorem ataku.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15. Sprawca wrzucił kamień do mieszkania na parterze budynku. Szkło rozbijanej szyby rozleciało się na chodnik. Ktoś wezwał policję. W chwili ataku, w mieszkaniu był mężczyzna. Został raniony w głowę. Ratownicy medyczni zabrali rannego do szpitala.

Ucierpiał także samochód zaparkowany przed klatką schodową. W citroenie zniszczono przednią, boczną i tylną szybę. Pojazd należał prawdopodobnie do mężczyzny, który został raniony w głowę.

– Mieszkam tu od dawna. To spokojny blok. Mieszkają tu przede wszystkim starsi ludzie. Nigdy wcześniej nie dochodziło do takich sytuacji – mówi lokator z klatki obok.

Kto stoi za brutalnym atakiem? Policjanci będą starali się ustalić, czy raniony mężczyzna dostawał wcześniej jakieś pogróżki. Jeżeli uda się odnaleźć sprawcę, grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności za bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Nic się nie stało.
    Zawsze mogło być gorzej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.