piątek , 7 października 2022
Strona główna / Hobby / Pojechali dopingować drużynę narodową

Pojechali dopingować drużynę narodową

Nie tak dawno, bo w dniu 1 czerwca 2016 r. młodzi zawodnicy Morskiego Klubu Sportowego Flota mieli okazję kibicować naszej reprezentacji na PGE Arena w Gdańsku, w ostatnim sprawdzianie przed wyjazdem do Francji na Mistrzostwa Europy. Tym razem, w dniu 4 września 2017 r, grupa ponad 40 osób z trenerem Krzysztofem Słowińskim oraz skarbnik klubu Patrycją Słowińską  będzie wspierać naszą narodową drużynę na PGE Narodowym w Warszawie, podczas meczu z reprezentacją Kazachstanu, w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dla pana Tadeusza Leszczyńskiego oraz dla osób o wielkim sercu, dzięki którym nasz mały zawodnik z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Świnoujściu może spełnić swoje marzenie jadąc z nami na mecz reprezentacji Polski do Warszawy oraz za ufundowanie stroju i szalika w barwach narodowych.
Zdj. P. S.
Tekst: K. S.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

3 komentarze

  1. Super sprawa zobaczyć mecz na żywo. Mamy nadzieję że dziś pokażą na co ich stać a kibice wrócą z uśmiechami na twarzy. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych bo dziś wszystko się uda!!!!!

  2. Super sprawa zobaczyć mecz na żywo. Mamy nadzieję że dziś pokażą na co ich stać a kibice wrócą z uśmiechami na twarzy. Trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych bo dziś wszystko się uda!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.