Strona główna / Lokalne / Czyje to rowery? Policjanci szukają właścicieli

Czyje to rowery? Policjanci szukają właścicieli

Świnoujscy policjanci poszukują właścicieli odzyskanych dwóch rowerów. Osoby, które utraciły minionej nocy, bądź wcześniej opisywane jednoślady lub mogą pomóc w ustaleniu ich właścicieli, proszone są o kontakt z miejscową policją.

– Policjanci  zatrzymali do kontroli jadących rowerami dwóch młodych mężczyzn. Nie potrafili powiedzieć skąd mają jednoślady. Zapięcia miały ślady uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo, mężczyźni byli w przeszłości karani za kradzieże mienia – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze Świnoujścia.

Policjanci zabezpieczyli rowery. Są to:

  1. rower męski marki KTM Light Disc koloru białego z sakiewką z narzędziami
  2. rower marki KONSUL Aluminium Bike koloru grafitowego.

Osoby, które utraciły minionej nocy bądź wcześniej opisywane rowery bądź posiadają informacje, co do ich pochodzenia, proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. 91-32-67-554 bądź pod numerem telefonu 997 z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a.

Zobacz również

Lady Pank wystąpi 14 sierpnia w Świnoujściu

Lady Pank w Świnoujściu! Usłysz na żywo: “Zawsze Tam Gdzie Ty”, “Kryzysowa narzeczona” czy “Tańcz głupia, tańcz”. Jest tylko jeden zespół w Polsce, który staje na wysokości zadania w nawet najbardziej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.