Strona główna / Lokalne / Policjanci przejechali 600 km dla Laury

Policjanci przejechali 600 km dla Laury

Czterech policjantów wyruszyło w podróż rowerami pod hasłem „600 km dla Laury. Opole – Świnoujście 2017″, by pokonać trasę 600 km i pomóc w ten sposób nienarodzonej córce ich kolegi, która potrzebuje pomocy. Po drodze odwiedzali jednostki Policji i zachęcali do wsparcia finansowego na operację i rehabilitację dziecka. Jeśli możemy, pomóżmy maleńkiej dziewczynce, wspierając finansowo jej rodziców.

Aktualnie maleńka jest w brzuchu mamy bezpieczna, gdyż serce mamy utrzymuje ją przy życiu. Zaraz po urodzeniu dziewczynka musi przejść operację w niemieckiej klinice w Munster, która uratuje jej życie. Niezbędne będą do przeprowadzenia jeszcze kolejne dwie operacje, które sprawią, że będzie mogła normalnie żyć.

Mł. asp. Błażej Sołtys, st. sierż. Łukasz Basztabin, st. sierż., Radosław Chmielewski i sierż. szt. Rafał Bil – to oni postanowili pomóc koledze i wpadli na pomysł, by przejechać rowerami z Opola nad morze w Świnoujściu, by rozpropagować informację o chorym dziecku, a tym samym zachęcić do finansowego wsparcia.

Funkcjonariusze wystartowali 1 września z Opola. Trasa rowerowa prowadziła przez województwo dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie oraz województwo zachodniopomorskie.  Wczoraj, tj. 5 września policjanci dotarli do Świnoujścia, choć  pogoda płatała im figle i nie obyło się bez awarii sprzętu oraz drobnych kontuzji.

 

Każdy kto chce pomóc nienarodzonej jeszcze Laurze, może wpłacać pieniądze na konto fundacji:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” nr konta: Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułu wpłaty : „1043 POMOC DLA LAURY BIEL. 600 KM DLA LAURY”

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Jeden komentarz

  1. do roboty niech sie wezma a nie tylko lana w internecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.