Strona główna / Lokalne / To pierwsze takie wyjazdowe posiedzenie

To pierwsze takie wyjazdowe posiedzenie

W dniu dzisiejszym, w świnoujskim urzędzie miasta, odbyło się posiedzenie powołanej przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa Rady Ekspertów.

Jest to pierwsze wyjazdowe posiedzenie Rady, które zwołane zostało właśnie w Świnoujściu, mieście, które według jej członków, w ostatnich latach, jest modelowym przykładem rozwoju gospodarczego samorządu.

W skład Rady Ekspertów wchodzi 28 przedstawicieli zarządców dróg publicznych, branży drogowej oraz strony społecznej. Członkom Rady nie przysługuje wynagrodzenie z tytułu uczestnictwa w jej pracach. Obsługę administracyjno-organizacyjną Rady zapewnia MIB.

W dniu 13 lipca ubiegłego roku Minister Infrastruktury i Budownictwa powołał w skład Rady Zastępcę Prezydenta Świnoujścia Barbarę Michalską.

Głównymi zadaniami nad którymi skupia się Rada są : opracowanie wzoru umowy na realizację zamówienia publicznego w zakresie dróg publicznych, wytycznych dotyczących sporządzania opisów przedmiotu zamówienia publicznego w zakresie dróg publicznych, wytycznych dotyczących prowadzenia postępowań przetargowych w zakresie dróg publicznych oraz docelowej formuły działań Narodowego Forum Kontraktowego.

Fot Bik/MIB

Zobacz również

Wizyta francuskiej fregaty FS „Latouche-Treville” w Świnoujściu

Francuska fregata FS „Latouche-Treville” zawinęła we wtorek, 17 maja, do Portu Wojennego w Świnoujściu. Jest …

Jeden komentarz

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    A czy to czasem nie są za wysokie progi dla Barbary?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.