piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Radisson Blu dla szpitala. Dzieci dostały kolorowanki, kredki i odblaski

Radisson Blu dla szpitala. Dzieci dostały kolorowanki, kredki i odblaski

W dniu 15.09.2017 r. świnoujski szpital odwiedzili: Pani Renata Sobczyńska – dyrektor ds. komunikacji hotelu Radisson Blu i Pan Michał Jelonek – dyrektor projektu Zdrojowa Invest.

Goście przekazali na rzecz pacjentów Oddziału Pediatrycznego prezenty w postaci praktycznych worków, w których dzieci znajdą kolorowanki z morskimi motywami, kredki i odblaski. Do szpitala trafiło 100 takich zestawów, a goście zapewnili, iż dostarczą dalsze ilości tak aby wszystkie maluchy trafiające na oddział (a jest ich rocznie  ok. 500) otrzymały te ciekawe zestawy. Darczyńcy zapewnili, iż to nie koniec współpracy ze szpitalem w Świnoujściu. W miłej rozmowie ustalono dalsze działania na rzecz szpitala ze strony Zdrojowej Invest. O efektach tej współpracy będziemy informować.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

15 komentarzy

 1. Roześmiany Kolumb

  Komentujący z 19 września 2017 godz 08:32 to jest gość! Potrafi się podpisać – w przeciwieństwie do 'uuu’, 'marka’ i 'Kolumba’ ale …się powstrzymał. No ja nie mogę się powstrzymać od śmiechu.

 2. Dali kredki, pokazali mordy. Cała kampania Grupy Morskiej.

 3. Lechu Kinooperator

  Jelonek odsłona pierwsza. Czy ty naprawdę wierzysz, że masz szansę? Naiwny.

 4. Czy w Świnoujściu ogłosili konkurs na „lokalnego głupka”, bo komentujący, którzy nie potrafią się nawet podpisać, cyt: „uuu”, „marek” czy „Kolumb” ( przypomina mi się tekst z filmu „Kochaj, albo rzuć” jak Pawlak mówił do Kargula cyt: „Kolumb się znalazł”) już w nim wystartowali, tak sami z siebie. Może trzeba trochę zacząć myśleć, to nic nie boli.

  • Jan Zamojski-Trębacz

   Dobrze, że ty się podpisałeś i nie startujesz w konkursie na „lokalnego głupka”. Mentalność Grupy Całęj Wstecz i świnoujskiej N. – Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle. 😉

 5. Nowy kandydat na prezia. Da wam kredki i paciorki.

 6. Nuda, nuda. I propaganda Grupa Morska czyta w szpitalu, grupa morska przekazuje kocyki, zaraz dowiemy się że grupa morska buduje ulice w mieście

  • Może Pani Kasia nauczy się czytać że zrozumieniem, a następnie pisać z sensem i od siebie. Powtarzanie po innych, mało rozgarniętych, wyświechtanych opinii także niezbyt dobrze świadczy o pani Kasi.

  • Pani Kasia to niech się nauczy czytać ze zrozumieniem i pisać logicznie, i od siebie. Powtarzanie po innych, równie słabo wykształconych, frazesów i banałów słabo o pani świadczy. Może trzeba samemu wziąć się do pracy, a nie krytykować innych za działanie i pomaganie. Wstyd pani Kasiu, po prostu wstyd.

   • Misza Kisza Łunowo

    Pani Mik… przestań pani piać bo i tak nic z tego nie wyniknie. Wstyd. Przypomnieć co się działo w internacie szkoły morskiej?

 7. Lepiej przyznajcie się ze MOLA NIE BĘDZIE oszuści

 8. I znów Jelonek z grupy morskeij. Wszędzie grupa morska bleee. wybory idą. bleeee

 9. Brawa dla Radisson Blu i Zdrojowa Invest oraz Pani Prezes Szpitala za kolejną piękną inicjatywę z myślą o najmłodszych.

 10. Kolorowe paciorki dla prymitywnych tubylców. 1492 październik tuż ? Ale się kuźwa wysilili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.