Strona główna / Lokalne / Poseł Kukiz pływał z posłem Szłapką w Świnoujściu
Foto: Jacek Lewandowski

Poseł Kukiz pływał z posłem Szłapką w Świnoujściu

Co robili posłowie Paweł Kukiz i Adam Szłapka w Świnoujściu? Posłów na pokładzie kutra straży granicznej dostrzegło bystre oko fotoreportera. Jak się okazuje, obecność wybrańców narodu ma związek ze służbami specjalnymi. Od kilku dni w Zachodniopomorskiem trwa wyjazdowe posiedzenie komisji Służb Specjalnych. Panowie wizytowali Żandarmerię Wojskową w Szczecinie, ABW i Terminal LNG w Świnoujściu.

Foto: Jacek Lewandowski

Do zakresu działania Komisji należy m. in. opiniowanie projektów ustaw, rozporządzeń, zarządzeń oraz innych aktów normatywnych dotyczących służb specjalnych, zapoznawanie się z informacjami służb specjalnych o szczególnie istotnych wydarzeniach z ich działalności, w tym dotyczących podejrzeń występowania nieprawidłowości w działalności służb specjalnych oraz podejrzeń naruszenia prawa przez te służby, poprzez dostęp i wgląd do informacji, dokumentów i materiałów uzyskanych w wyniku wykonania zadań ustawowych, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz ustaw regulujących działalność służb specjalnych.

 

Zobacz również

Świnoujście liderem Rankingu Zrównoważonego Rozwoju 2020

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłosiła coroczny ranking Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. Świnoujście …

4 komentarze

  1. youtube robi2347
    jest nagranie radiowozu bez kogutow jaka szarze prowadzi po swinoujsciu
    pt policja ze swinoujscia

  2. Przepraszam a on jest w rządzie że tu przyjechali jakieś wizyty ?

  3. Lipa. Muzykant zagrał znów na nosie wyborcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.