Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Drugie śniadanie z konikiem Kopytko

[ZDJĘCIA] Drugie śniadanie z konikiem Kopytko

Kolejna impreza plenerowa przygotowana przez mieszkańców dla mieszkańców. Tym razem w sobotę dzieci posadziły w Parku Chopina kolejne kwiaty, jeździły na konikach ze szkółki „Kopytko” i razem z kucharzem Pawłem Zaradkiewiczem przygotowały dla siebie i opiekunów proste, zdrowe drugie śniadanie.

Podziękowania dla: Agnieszki Natorskiej i Paulinki, Wioletty Nawrockiej i jej ekipy z Wydziału Eksploatacji i Zarządzania Nieruchomościami Urzędu Miasta Świnoujście, Patrycji Micał i jej ekipy, Joanny Ulaczyk, Pawła Zaradkiewicza, Eli „El Mamie” Łapińskiej, Arka Konkolewskiego i Wojtka Garstki, Elżbiety Kastrau, Doroty Konkolewskiej, Justyny Lisiak i Doroty Mikulskiej.

Foto: Stowarzyszenie Grupa Morska Cała Naprzód

Zobacz również

Na placu Wolności stanęły już klony

Pięć klonów pojawiło się w miniony weekend na placu Wolności. Przy sadzeniu użyto ekranów przeciwkorzennych, …

5 komentarzy

  1. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Na cmentarzu urządzili sobie stołówkę.

  2. Kolejna super impreza dla dzieciaków. Było widać, że pomimo słabej pogody, bawią się wyśmienicie. Gratulacje dla organizatorów. Czekamy na jeszcze.

    • Tak, było naprawdę dobrze: swobodnie, sympatycznie, kolorowo. I wydaje nam się, że dorośli bawili się nie gorzej, niż ich dzieci:) Ale – co najważniejsze – z dwóch godzin wspólnego spotkania zostały w parku kwiaty, a z wielu dni wcześniejszych przygotowań nowe ławki na okalającym placyk murku. Właśnie o to nam chodzi – zabawa, z której wynika coś wspólnego.
      Do zobaczenia następnym razem:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.