Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Pierwszy dzień Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin za nami

[ZDJĘCIA] Pierwszy dzień Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin za nami

Do Świnoujścia przyjechało blisko  650 zawodników z 24 krajów, w tym goście specjalni z Japonii i USA. Zawody odbywają się w Pammern Halle w Ahlbeck ul. Banhofstrasse.  Zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

Wśród reprezentantów Polski na 31. Mistrzostwach Europy, jest 7 zawodników Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin: Amelia Krawczuk, Dominika Guzowska, Piotr Sujka, Cezary Maciejewski, Mateusz Słowiński, Marcel Prelipcean, Dominik Elbiński.

Organizatorem mistrzostw jest Świnoujska Akademia Karate Kyokushin, która starała się o organizację tych zawodów od kilku lat. Patronat nad zawodami objęło Ministerstwo Sportu, Ambasada Japonii, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezydent Miasta Świnoujście.

Zobacz również

Morderstwo przed budynkiem prokuratury w Świnoujściu. Nie żyje kobieta!

Do tragedii doszło we wtorek przed budynkiem Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu. Według nieoficjalnych informacji mordercą …

Jeden komentarz

  1. Widać jakie Świnoujście jest biedne że nawet porządnej hali sportowej nie ma po 15 latach rządów Zmurkiewicza i zawody fiku miku jego koleś musi robić w malutkim Albeku który dla odmiany hale ma. Słabo to wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.