Strona główna / Lokalne / Grupa Morska świętuje rocznicę. Zaprasza mieszkańców na festyn

Grupa Morska świętuje rocznicę. Zaprasza mieszkańców na festyn

W 2002 roku zawiązał się komitet wyborczy, a w 2003 roku powstało Stowarzyszenie Grupa Morska – Cała Naprzód.

– Przez tych 15 lat podejmowaliśmy małe i duże inicjatywy, na rzecz mieszkańców ulic, osiedli, dzielnic i miasta. Oddelegowaliśmy do pracy w Radzie Miasta Świnoujście Andrzeja Juszkiewicza, Czesława Krygiera, Sławomira Nowickiego, Waldemara Boratyńskiego, Andrzeja Szczodrego, Alicję Bohdziewicz i Sebastiana Olszara – tłumaczy Dorota Mikulska.

Stowarzyszenie zrzesza ludzi o różnych zainteresowaniach i różnych punktach widzenia; pracujących na rzecz grupy codziennie, i okazjonalnie.

Jak można tę różnorodność łączyć, jak dbać o godzenie potrzeb i racji?

– Chcemy o tym opowiedzieć i porozmawiać w niedzielę, 22 października, w godz. od 12.00 do 15.00, na pl. Wolności – informuje Dorota Mikulska.

Nie zabraknie muzyki i potraw z ryb przygotowanych przez “Rybaczówkę”, “Cesarskie Ogrody” i “Cis”.

W ramach światowego projektu “Foods for healthy heroes”, najmłodsi, pod fachowym okiem Pawła Zaradkiewicza, skomponują i przyrządzą dla siebie i swoich bliskich rybną potrawę.

Zaprzyjaźnieni ze Świnoujściem nurkowie z dalekich Katowic zaprezentują swój sprzęt i filmowe zaczarowane opowieści z podwodnych podróży.

Zobacz również

Po wprowadzeniu odpłatności za parking przy urzędzie, mammobus zmieni miejsce postoju

UX MED jeden z największych realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi zaprasza na bezpłatną mammografię dla …

7 komentarzy

  1. Jezu… Miałam dzisiaj iść na ławkę na pl. Wolności… Dzięki za ostrzeżenie, zostaję w domu!

  2. MASAKRYCZNE STOWARZYSZENIE MASAKRYCZNI LUDZIE. To przez nim w Świnoujściu jest siarka, mają być kontenery a w radzie miasta taki fałsz zakłamanie i knucie. NIE LUBIE! Stanowczo NIE LUBIĘ

  3. Kiedyś sądziłam, że są to mądrzy i merytoryczni ludzie……….. dzisiaj niestety……… nie będę się wypowiadała, ale ich moralnością jestem nazwijmy to: zdegustowana. Kupczenie, kiełbaski, batoniki, wata cukrowa słowem: igrzyska i zamiatanie pod dywan tematów niepokojących mieszkańców miasta. A są to ludzie, którzy sami są z tymi sprawami zawodowo związani i je lobbujący w bolesny sposób!!!!

  4. Piknik Wam nie pomoże przykryć przeładunków siarki w OT PORT. Mieszkańcy w Świnoujściu pojedzą rybki, a i tak nie dadzą sobą manipulować.
    Czy też zauważyliście, że na iswinoujscie nie ma negatywnych komentarzy o Grupie Morskiej.

  5. No proszę będzie też pewnie i jeden z radnych…to może zrobią specjalnie dla niego sałatkę z siarką…przecież wszystko dla zdrowia…kąpiele, okłady, napary to i sałatka ze śledziem z siarką

  6. Ale nuda, polityka polityka polityka.. a mowia ze nie są polityczni a sami pokazali ze najpierw powstali do wyborow a potem jako stowarzyszenie… i zwiekszo a aktywnosc bo wybory ida, ludzie na szczesce sa madrzy

  7. Współczuję. Nie można patrzeć na tych ludzi ze zdjęcia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.