Strona główna / Lokalne / Grupa Morska świętuje rocznicę. Zaprasza mieszkańców na festyn

Grupa Morska świętuje rocznicę. Zaprasza mieszkańców na festyn

W 2002 roku zawiązał się komitet wyborczy, a w 2003 roku powstało Stowarzyszenie Grupa Morska – Cała Naprzód.

– Przez tych 15 lat podejmowaliśmy małe i duże inicjatywy, na rzecz mieszkańców ulic, osiedli, dzielnic i miasta. Oddelegowaliśmy do pracy w Radzie Miasta Świnoujście Andrzeja Juszkiewicza, Czesława Krygiera, Sławomira Nowickiego, Waldemara Boratyńskiego, Andrzeja Szczodrego, Alicję Bohdziewicz i Sebastiana Olszara – tłumaczy Dorota Mikulska.

Stowarzyszenie zrzesza ludzi o różnych zainteresowaniach i różnych punktach widzenia; pracujących na rzecz grupy codziennie, i okazjonalnie.

Jak można tę różnorodność łączyć, jak dbać o godzenie potrzeb i racji?

– Chcemy o tym opowiedzieć i porozmawiać w niedzielę, 22 października, w godz. od 12.00 do 15.00, na pl. Wolności – informuje Dorota Mikulska.

Nie zabraknie muzyki i potraw z ryb przygotowanych przez „Rybaczówkę”, „Cesarskie Ogrody” i „Cis”.

W ramach światowego projektu „Foods for healthy heroes”, najmłodsi, pod fachowym okiem Pawła Zaradkiewicza, skomponują i przyrządzą dla siebie i swoich bliskich rybną potrawę.

Zaprzyjaźnieni ze Świnoujściem nurkowie z dalekich Katowic zaprezentują swój sprzęt i filmowe zaczarowane opowieści z podwodnych podróży.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

7 komentarzy

  1. Jezu… Miałam dzisiaj iść na ławkę na pl. Wolności… Dzięki za ostrzeżenie, zostaję w domu!

  2. MASAKRYCZNE STOWARZYSZENIE MASAKRYCZNI LUDZIE. To przez nim w Świnoujściu jest siarka, mają być kontenery a w radzie miasta taki fałsz zakłamanie i knucie. NIE LUBIE! Stanowczo NIE LUBIĘ

  3. Kiedyś sądziłam, że są to mądrzy i merytoryczni ludzie……….. dzisiaj niestety……… nie będę się wypowiadała, ale ich moralnością jestem nazwijmy to: zdegustowana. Kupczenie, kiełbaski, batoniki, wata cukrowa słowem: igrzyska i zamiatanie pod dywan tematów niepokojących mieszkańców miasta. A są to ludzie, którzy sami są z tymi sprawami zawodowo związani i je lobbujący w bolesny sposób!!!!

  4. Piknik Wam nie pomoże przykryć przeładunków siarki w OT PORT. Mieszkańcy w Świnoujściu pojedzą rybki, a i tak nie dadzą sobą manipulować.
    Czy też zauważyliście, że na iswinoujscie nie ma negatywnych komentarzy o Grupie Morskiej.

  5. No proszę będzie też pewnie i jeden z radnych…to może zrobią specjalnie dla niego sałatkę z siarką…przecież wszystko dla zdrowia…kąpiele, okłady, napary to i sałatka ze śledziem z siarką

  6. Ale nuda, polityka polityka polityka.. a mowia ze nie są polityczni a sami pokazali ze najpierw powstali do wyborow a potem jako stowarzyszenie… i zwiekszo a aktywnosc bo wybory ida, ludzie na szczesce sa madrzy

  7. Współczuję. Nie można patrzeć na tych ludzi ze zdjęcia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.