Strona główna / Lokalne / AP Baltica Świnoujście w kolejnych rozgrywkach

AP Baltica Świnoujście w kolejnych rozgrywkach

W najbliższy weekend piłkarze AP Baltica rozegrają kolejne mecze i turnieje ligowe.

W sobotę 21.10 o godz. 11.00 drużyna Młodzików (2005/06) AP Baltica będzie gospodarzem turnieju w ramach  Terenowej Ligi Młodzika ZZPN. Tym razem nasza drużyna zmierzy się
z Vinetą Wolin. Rozgrywki odbędą się na boisku syntetycznym Stadionu Miejskiego OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, na które już dziś zapraszamy.

W niedziele 22.10 o godz. 11:00 nasza drużyna Orlika zagra w Dziwnowie, gdzie gospodarzem turnieju ligowego ZZPN w kategorii wiekowej Orlik ( 2007/08) będzie  miejscowy Jantar.

W  tym samym dniu, w Golczewie  drużyna AP Baltica uczestniczyć będzie w turnieju ZZPN w kategorii wiekowej Żak(2009/10).

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

4 komentarze

  1. A dlaczego podczas jednego z TURNIEJI jeden z Panów/Prezes szkółki piłkarskiej tak bardzo naubliżał organizatorowi/gospodarzowi turnieju i to w obecności RODZICÓW ??? Tak się zachowuje wychowanek tego klubu, przyszły kandydat do Rady Miasta w zbliżających się wyborach samorządowych ???????? WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD !!!

  2. SWOJE POCIECHY NIECH DADZĄ DO GRUP TYPU 2 . ALE NA TO ODWAGI NIE MAJĄ PEWNIE

  3. SUPER TO JEST DLA TYCH DZIECI KTÓRE NIE GRAJĄ. ZOSTALI ODSUNIĘCI, NIE ZGŁOSZENI DO ROZGRYWEK. ALE JUŻ NIE DŁUGO TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ POŁOWĘ ZA TRENING. DLACZEGO MAMY FUNDOWAĆ MEDALE INNYM!!!!

  4. Będzie super! Zawsze i wszędzie Baltica Najlepsza będzie!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.