Strona główna / Lokalne / Zwycięski weekend AP Baltica

Zwycięski weekend AP Baltica

W sobotę 21.10, na sztucznym boisku OSiR  przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, rozegrano mecz 8 kolejki Terenowej Ligi Młodzika (2005/06) ZZPN., w którym AP Baltica podejmowała Vinetę Wolin.

Spotkanie od początku zdominowali piłkarze Baltici, którzy wyszli na mecz bardzo skoncentrowani i zmotywowani, co już po kilku minutach przyniosło oczekiwane efekty w postaci pięknych akcji uwieńczonych golami. Rosnąca przewaga bramkowa pozwoliła na większą swobodę gry i pokazanie indywidualnych umiejętności piłkarzy. W połączeniu ze zgraniem zespołowym stworzyło to przyjemne dla oka widowisko.  Zgromadzeni kibice odwdzięczali się gromkimi brawami dziękując za stworzone emocje. Spotkanie zakończyło się wygraną AP Baltica 6:0.

W niedzielę 22.10, w Dziwnowie odbył się natomiast turniej ligowy Orlika (2007/08) ZZPN. Nasze Orły nas nie zawiodły i zaprezentowały równie świetną dyspozycję jak starsi koledzy. Po pierwszym zremisowanym meczu z Vinetą Wolin 1:1, drużyna AP Baltica odniosła 4 zwycięstwa pokonując kolejno: Flotę Świnoujście 4:0, Jantar Dziwów 4:1, Falę Międzyzdroje 4:1 oraz Bałtyk Międzywodzie 2:0.

Zaplanowany w Golczewie turniej Żaka nie odbył się z powodu zalania boiska.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

2 komentarze

  1. A dlaczego podczas jednego z TURNIEJI jeden z Panów/Prezes szkółki piłkarskiej tak bardzo naubliżał organizatorowi/gospodarzowi turnieju i to w obecności RODZICÓW ??? Tak się zachowuje wychowanek tego klubu, przyszły kandydat do Rady Miasta w zbliżających się wyborach samorządowych ???????? WSTYD, WSTYD i jeszcze raz WSTYD !!! Jakie jest usprawiedliwienie takiego zachowania z jego strony ???!!! – ani słowa przepraszam, ani nic !!!

  2. Trenerzy a co z innymi grupami tymi drugimi. może teraz niech inni pograją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.