Strona główna / Lokalne / Zaginął 77-letni Czesław Cąkała

Zaginął 77-letni Czesław Cąkała

Świnoujska policja zwraca się do mieszkańców naszego miasta z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 77- letniego Czesława Cąkała. Ktokolwiek widział zaginionego,  bądź ktokolwiek wie, gdzie może on przebywać, proszony jest o pilny kontakt.

77- letni Czesław Cąkała w dniu 23 października 2017 roku w godzinach rannych wyszedł ze swojego mieszkania przy ulicy Staszica z zamiarem udania się na grzyby w rejonie dzielnicy Świnoujście- Przytór i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i brak jest informacji o miejscu jego pobytu.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, proste, krótkie, oczy ciemne, brak uzębienia. Zaginiony z domu wyszedł z wiadrem koloru czerwonego i reklamówką koloru żółtego z logo sklepu Netto.

Zaginiony w chwili zaginięcia ubrany był w ortalionową kurtkę koloru granatowego, ciemne długie spodnie, czarne buty. Na głowie miał czapkę z daszkiem typu bejsbolówka koloru granatowego.

Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-541, 32-67-540, 32-67-551 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Zobacz również

Park Zdrojowy. Montują już pierwsze zabawki

Na placu zabaw od strony ulicy Krzywoustego rozpoczął się montaż nowych urządzeń do zabawy. Największe, …

Jeden komentarz

  1. Mam nadzieję że ten Pan odnajdzie się cały i zdrowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.