Strona główna / Lokalne / Zaginął 77-letni Czesław Cąkała

Zaginął 77-letni Czesław Cąkała

Świnoujska policja zwraca się do mieszkańców naszego miasta z prośbą o pomoc w poszukiwaniach 77- letniego Czesława Cąkała. Ktokolwiek widział zaginionego,  bądź ktokolwiek wie, gdzie może on przebywać, proszony jest o pilny kontakt.

77- letni Czesław Cąkała w dniu 23 października 2017 roku w godzinach rannych wyszedł ze swojego mieszkania przy ulicy Staszica z zamiarem udania się na grzyby w rejonie dzielnicy Świnoujście- Przytór i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i brak jest informacji o miejscu jego pobytu.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, proste, krótkie, oczy ciemne, brak uzębienia. Zaginiony z domu wyszedł z wiadrem koloru czerwonego i reklamówką koloru żółtego z logo sklepu Netto.

Zaginiony w chwili zaginięcia ubrany był w ortalionową kurtkę koloru granatowego, ciemne długie spodnie, czarne buty. Na głowie miał czapkę z daszkiem typu bejsbolówka koloru granatowego.

Wszelkie informacje o zaginionym prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a, tel. (91) 32-67-541, 32-67-540, 32-67-551 bądź kontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub 112.

Zobacz również

101. parkrun dla Horsta

Pamiętacie, jak w dzieciństwie spędzaliście się każdą wolną chwilę na dworze? Zabawy poza domem były …

Jeden komentarz

  1. Mam nadzieję że ten Pan odnajdzie się cały i zdrowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.