Strona główna / Lokalne / Komisja rewizyjna sprawdzi finanse OSIR-u sprzed 7 lat
N/z Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Elżbieta Jabłońska. Foto: Robert Ignaciuk

Komisja rewizyjna sprawdzi finanse OSIR-u sprzed 7 lat

Podczas ostatniej sesji rady miasta, radny Jan Borowski złożył wniosek o sprawdzenie finansów OSIR-u w latach 2010-2016. Wnioskodawcy twierdzą, że impulsem do działania są kontrole wewnętrzne Urzędu Miasta i Urzędu Kontroli Skarbowej przeprowadzone jakiś czas temu. Radni zamierzają jednak sprawdzić finanse OSIR-u jeszcze głębiej i sięgnąć do roku 2010.

Radna Joanna Agatowska uważa, że powód kontroli jest oczywisty – ona sama. Podejrzewa, że kontrola wynika z faktu, że pracuje w tym zakładzie, a wrażenie nieprawidłowości ma ją dyskredytować.

Podczas sesji, radny Jan Borowski przyznał, że komisja sprawdzi m.in. czy podczas ostatnich wyborów, jako kandydatka do parlamentu, zapłaciła za miejsce pod billbordy wyborcze wieszane na płocie należącym do OSIR-u.

Joanna Agatowska pracuje w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wyspiarz na stanowisku: specjalista ds. turystyki i rekreacji. Wcześniej była menadżerem, a także kierownikiem na campingu „Relax”.

Zobacz również

Rozpoczyna się betonowanie kopuły zbiornika w terminalu LNG

Od najbliższego wtorku rozpocznie się betonowanie kopuły trzeciego zbiornika LNG w Świnoujściu. Ze względów technologicznych …

9 komentarzy

 1. MIASTO ŻENADA!!!
  Żmurek – emeryt.
  Agatowska – kompletny brak kompetencji.
  Pozostali radni (w tym kandydaci na Prezydenta) – dno i metr mułu.

  Dobrze – to już było.
  Nadchodzą chude czasy dla tego miasta

 2. Radni z PO, ale mentalność PiS-owska. To dlatego koalicja PO+PiS w naszej radzie ma się tak dobrze – oni się po prostu niczym nie różnią.

 3. Borowski sięgnął DNA!!!!

 4. Pani pracująca w OSiR może mówić wszystko i obrażać wszystkich. Popisy na sesjach i w internecie to istny spektakl jednego aktora marnej jakości. Już dawno zapowiedziała, że wszyscy teraz będą próbowali ją zdyskredytować i wykazać jej niekompetencję, i tej retoryki będzie się trzymać jak tonący brzytwy, bo innej nie może wymyślić. Nudne to i oklepane już dawno przez jej kolegów z wyższych szeregów partyjnych.

 5. Oczywiście, że kontrola to perfidny atak na Agatowską. Co tu duzo mówić? Walkę wyborczą poznaje się po czynach. Walka się zaczeła, lecz jeśli PO-PIS-Gm ma w ten sposób działać to ich przyszłości nie widzę. A najśmieszniejszy był ten młody radny, któremu usta trzęsły się jak galareta gdy próbował dyskutować. Jednak Ojciec to nie to samo co syn. Pozdrawiam

 6. Oglądałem ta sesje w TV i słyszałem na własne uszy jak Borowski potwierdził że to polityczna kontrola. A potem się ośmiesza jakiś wywiad puszczają jak Kaczyński z mownicy sejmowej. Ale żenujacy ludzie. Od dawna widzę jakiś zbanowany atak na p.Agatowska aż jej współczuję i nie wiem jak ona to wytrzymuje. Zawsze głosowałem na PO ale takiego dna się po nich nie spodziewałem dlatego dosyć głosowania na takie śmieci.

 7. To co robi ten dziwny i chory układ polityczny PO+PiS+Grupa Morska jest już obrzydliwe. Żeby wyeliminować kontrkandydatkę polityczną chcą kontrolować czy wieszała banery i za ile? A oni pokażą gdzie wieszali swoje banery i czy za nie płacili? To może przygotują na Agatowska zaraz „jakiś zamach”? Panie i panowie radni chorobliwie zazdrośni weźcie się po prostu do uczciwej pracy dla nas mieszkańców i brońcie naszych spraw a nie politycznych stołków i układów ze Żmurkiewiczem bo on i tak was wszystkich wycycka.

 8. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

  Zaczyna się kopanie między sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.