Strona główna / Lokalne / Nowy specjalista w Szpitalu Miejskim

Nowy specjalista w Szpitalu Miejskim

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta, informuje, iż od 25 listopada 2017 r. będzie odpłatnie przyjmował lekarz specjalista neurochirurg i otolaryngolog – dr n. med. Zennar Kheder.

W zakresie neurochirurgii leczenie dotyczyć będzie chorób kręgosłupa i głowy.

W zakresie otolaryngologii leczenie dotyczyć będzie chorób uszu, gardła i nosa, zatok przynosowych, chrapania, bezdechu sennego u dzieci, szumów usznych i niedosłuchu.

Rejestracja pacjentów odbywa się osobiście w Centralnej Recepcji Szpitala od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 20.00 lub telefonicznie pod nr 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

W dniu 25.11.2017 r. lekarz przyjmował będzie od godz. 10.00.

– Z uwagi na brak ogłoszonych konkursów przez NFZ Oddział Zachodniopomorski Szpital nie może ubiegać się o otwarcie tej poradni w ramach finansowania publicznego – informuje  Dorota Konkolewska, Prezes świnoujskiego szpitala miejskiego.

Zobacz również

Warto postawić na transport towarów koleją. Planeta nam za to podziękuje

Kolej jest najbardziej ekologiczną formą transportu towarów, generującą najmniejszy ślad węglowy – przekonują zgodnie od …

7 komentarzy

  1. Cztery wpisy: “pacjent”, “mieszkaniec”, “Manik”, “Mieszkaniec” i żaden merytoryczny. Świadczą o tym, że i na tym portalu starają się ludzie napisać cokolwiek żeby tylko komuś “dowalić”. Brak zrozumienia przekazu z artykułu świadczy także o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem i o całkowitym braku wiedzy na tematy medyczne i ekonomiczne. Przykre to bardzo, że mamy tak tępe społeczeństwo.

  2. Ta prezes to ma parcie na szkło, nic nie robi w tym szpitalu tylko pierdoły wymyśla. Swoja drogą skoro mamy szpital w sieci i dostaj z NFZ pieniądze ryczałtem takie stanowisko to zbędny wydatek

  3. Prezes Kakolewska przechwala się tym że wnajela neurochirurgowi który pracuje w Świnoujściu od wielu lat gabinet i teraz zamiast w przychodni będzie przyjmował w szpitalu?? A na co idą ponad 4 mln z budżetu miasta co dopłacane są do szpitala?? Zlituj się kobieto i nie rób z ludzi głupców.

  4. Ten pan już wcześniej przyjmował w przychodni na Dąbrowskiego. Jeśli teraz będzie przyjmował ODPŁATNIE w szpitalu, to co za różnica? Nie ma się czym chwalić.

  5. To miejski szpital z naszych pieniędzy i lekarze powinni tam nas leczyć za darmo, wstyd i hańba

  6. Prezes Szpitala do wymiany, za wszystko tylko kasują a za nasze pieniądze tam siedzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.