Strona główna / Lokalne / Nowy specjalista w Szpitalu Miejskim

Nowy specjalista w Szpitalu Miejskim

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta, informuje, iż od 25 listopada 2017 r. będzie odpłatnie przyjmował lekarz specjalista neurochirurg i otolaryngolog – dr n. med. Zennar Kheder.

W zakresie neurochirurgii leczenie dotyczyć będzie chorób kręgosłupa i głowy.

W zakresie otolaryngologii leczenie dotyczyć będzie chorób uszu, gardła i nosa, zatok przynosowych, chrapania, bezdechu sennego u dzieci, szumów usznych i niedosłuchu.

Rejestracja pacjentów odbywa się osobiście w Centralnej Recepcji Szpitala od poniedziałku do soboty w godz. od 7.00 do 20.00 lub telefonicznie pod nr 91 32 67 424 lub 91 32 67 322.

W dniu 25.11.2017 r. lekarz przyjmował będzie od godz. 10.00.

– Z uwagi na brak ogłoszonych konkursów przez NFZ Oddział Zachodniopomorski Szpital nie może ubiegać się o otwarcie tej poradni w ramach finansowania publicznego – informuje  Dorota Konkolewska, Prezes świnoujskiego szpitala miejskiego.

Zobacz również

13-letniego Kuby poszukiwało 32 strażaków

W poniedziałek 23 maja 2022 r. strażacy wsparli swoimi siłami akcję poszukiwawczą 13-letniego chłopca ze …

7 komentarzy

  1. Cztery wpisy: „pacjent”, „mieszkaniec”, „Manik”, „Mieszkaniec” i żaden merytoryczny. Świadczą o tym, że i na tym portalu starają się ludzie napisać cokolwiek żeby tylko komuś „dowalić”. Brak zrozumienia przekazu z artykułu świadczy także o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem i o całkowitym braku wiedzy na tematy medyczne i ekonomiczne. Przykre to bardzo, że mamy tak tępe społeczeństwo.

  2. Ta prezes to ma parcie na szkło, nic nie robi w tym szpitalu tylko pierdoły wymyśla. Swoja drogą skoro mamy szpital w sieci i dostaj z NFZ pieniądze ryczałtem takie stanowisko to zbędny wydatek

  3. Prezes Kakolewska przechwala się tym że wnajela neurochirurgowi który pracuje w Świnoujściu od wielu lat gabinet i teraz zamiast w przychodni będzie przyjmował w szpitalu?? A na co idą ponad 4 mln z budżetu miasta co dopłacane są do szpitala?? Zlituj się kobieto i nie rób z ludzi głupców.

  4. Ten pan już wcześniej przyjmował w przychodni na Dąbrowskiego. Jeśli teraz będzie przyjmował ODPŁATNIE w szpitalu, to co za różnica? Nie ma się czym chwalić.

  5. To miejski szpital z naszych pieniędzy i lekarze powinni tam nas leczyć za darmo, wstyd i hańba

  6. Prezes Szpitala do wymiany, za wszystko tylko kasują a za nasze pieniądze tam siedzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.