Strona główna / Lokalne / W tym roku miasto będzie szukać wykonawcy kompleksu sportowego

W tym roku miasto będzie szukać wykonawcy kompleksu sportowego

Aktualnie trwa odbiór projektu wykonawczego przyszkolnego kompleksu sportowego, którego częścią będzie kryta pływalnia o wymiarach 16×25 metrów. Jeszcze w tym roku planowane jest ogłoszenie przetargu na prace budowlane.

Przypomnijmy, budowa kompleksu obiektów sportowych przy Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu ma być z założenia najnowocześniejszym w naszym mieście, ogólnodostępnym kompleksem sportowym.

Szacowany koszt inwestycji to około 20 milionów złotych. Planowana jest jako nowoczesny, bezpieczny, komfortowy przyszkolny kompleks sportowy, zapewniający wysoki standard użytkowania wszystkich  jego części.

W jego skład wchodzić będą wielofunkcyjna sala sportowa z boiskami do koszykówki, siatkówki, tenisa, badmintona, gimnastyki sportowej, siłownia oraz kryta pływalnia z basenem podstawowym o wymiarach 16 X 25 metrów, strefą rekreacyjną wraz z brodzikiem dla dzieci, małą widownią, zapleczem sanitarno –szatniowym, magazynowym. Dodatkowo rozbudowany zostanie istniejący budynek szkolny w celu utworzenia dodatkowych pomieszczeń pracowni zawodowych – obsługi klienta i gastronomiczną.

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Jeden komentarz

  1. W końcu jakieś wieści !! Na to myślę wszyscy czekają a szczególnie osiedle zachodnie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.