Strona główna / Lokalne / Apel. Jest potrzebnych 100 chętnych do obejrzenia filmu „Biegacze”

Apel. Jest potrzebnych 100 chętnych do obejrzenia filmu „Biegacze”

Agata – matka trójki dzieci, Michał – sportowiec i podróżnik oraz Wiesław – menadżer w dużym banku podejmują próbę ukończenia jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie. Do kin trafił pierwszy w Polsce film dokumentalny o biegaczach.

Jest wyświetlany głownie w filmach studyjnych, lecz można także zorganizować pokaz w świnoujskim kinie Cinema 3D. Do tego jest jednak potrzebnych 100 chętnych do zakupu biletu.

– Jeśli uda nam się zebrać 100 chętnych, na początku grudnia film zostanie wyświetlony w naszym kinie. Jeżeli ktoś chciałby wybrać się na ten film, zapraszam do zapisów. Wystarczy przyjść w sobotę o godz. 9 na parkrun organizowany przy skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sienkiewicza. Cena biletu – 27 złotych – mówi Karolina Romańska.

„Biegacze” to pierwszy w Polsce film dokumentujący zjawisko pasji do biegania, której formą ekstremalną jest udział w ultramaratonie. Podczas wyścigu uczestnicy pokonują 240 kilometrów. Przez dwie doby biegacze nie śpią, nie mają przystanków, nawet posiłki przyjmują biegnąc. Ci, którzy docierają na metę, odczuwają wielką euforię.

Zobacz również

37-latek pobił ratownika medycznego

Ratownik medyczny przyjechał w karetce, aby pomóc pacjentowi, teraz sam potrzebuje pomocy. – Do zdarzenia …

5 komentarzy

  1. Zapraszamy chętnych do obejrzenia filnu (zapisy parkrun)

  2. Super ???? jestem chętny do obejrzenia filmu rozumiem że zapisy w sobotę ????

  3. Super ???? jestem chętny do obejrzenia filmu rozumiem że zapisy w sobotę ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.