Strona główna / Lokalne / Apel. Jest potrzebnych 100 chętnych do obejrzenia filmu „Biegacze”

Apel. Jest potrzebnych 100 chętnych do obejrzenia filmu „Biegacze”

Agata – matka trójki dzieci, Michał – sportowiec i podróżnik oraz Wiesław – menadżer w dużym banku podejmują próbę ukończenia jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie. Do kin trafił pierwszy w Polsce film dokumentalny o biegaczach.

Jest wyświetlany głownie w filmach studyjnych, lecz można także zorganizować pokaz w świnoujskim kinie Cinema 3D. Do tego jest jednak potrzebnych 100 chętnych do zakupu biletu.

– Jeśli uda nam się zebrać 100 chętnych, na początku grudnia film zostanie wyświetlony w naszym kinie. Jeżeli ktoś chciałby wybrać się na ten film, zapraszam do zapisów. Wystarczy przyjść w sobotę o godz. 9 na parkrun organizowany przy skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Sienkiewicza. Cena biletu – 27 złotych – mówi Karolina Romańska.

„Biegacze” to pierwszy w Polsce film dokumentujący zjawisko pasji do biegania, której formą ekstremalną jest udział w ultramaratonie. Podczas wyścigu uczestnicy pokonują 240 kilometrów. Przez dwie doby biegacze nie śpią, nie mają przystanków, nawet posiłki przyjmują biegnąc. Ci, którzy docierają na metę, odczuwają wielką euforię.

Zobacz również

Pracowita “przerwa zimowa” drogowców

Wykonawcy pomimo kalendarzowej zimy wykorzystują obecne dość korzystne warunki pogodowe do wykonywania robót na inwestycjach …

5 komentarzy

  1. Zapraszamy chętnych do obejrzenia filnu (zapisy parkrun)

  2. Super ???? jestem chętny do obejrzenia filmu rozumiem że zapisy w sobotę ????

  3. Super ???? jestem chętny do obejrzenia filmu rozumiem że zapisy w sobotę ????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.