Strona główna / Lokalne / [FILM] Fani motoryzacji zebrali dwa razy więcej karmy niż przed rokiem

[FILM] Fani motoryzacji zebrali dwa razy więcej karmy niż przed rokiem

Ich samochody mają nie tylko spore silniki pod maską, ale także pojemne bagażniki, oni sami wielkie serca. Fani motoryzacji spotkali się w niedzielę, aby zorganizować zbiórkę karmy dla zwierząt ze świnoujskiego schroniska. W bagażnikach aut przywieziono kilkaset kilogramów jedzenia, żwirek dla kotów, zabawki, materace i kołdry.

Miłośnicy samochodów przed zimą chcieli zrobić coś dobrego dla zwierzaków. Na facebookowym profilu ZSW Team skrzyknęli się, aby zabrać przed zimą jedzenie dla kotów i psów. Zaangażowali się nie tylko fani aut, ale także zwykli mieszkańcy, którzy w niedzielę przyjechali na parking sklepu Kaufland, aby wesprzeć schronisko.

– Zima to szczególnie trudny okres dla zwierzaków. Skontaktowaliśmy się ze schroniskiem, okazało się, że potrzeba sporo jedzenia dla kotów, bo ich jest najwięcej. Mam nadzieję, że zapasy, które zorganizowaliśmy posłużą na jakiś czas – mówi Wiktor Matkowski. – Zbiórka nie udałaby się, gdyby nie osoby, które zaangażowały się w akcję. Większość z nich sama ma zwierzaki w domu, stąd wrażliwość na ich los. Wszystkim bardzo dziękuję! – dodaje.

Rok temu udało się zapełnić cztery bagażniki kocim i psim jedzeniem. W tym roku darów od ludzi było dwa razy tyle.

Zobacz również

Przegląd lodowych trendów na lato 2022

Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.