Strona główna / Lokalne / Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”
Damian Staniszewski i Andrzej Koziarski nie tylko bardzo dobrze sędziowali . Foto: OSIR

Mikołajkowy turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”

10 grudnia w hali sportowej SP nr 2 przy ul. Norweskiej (Warszów) rozegrana została pierwsza część mikołajkowego turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”.

Program turnieju przewiduje rozgrywki w 4 kategoriach wiekowych i ma charakter towarzyski tzn. wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymają takie same puchary i nagrody a wynik nie jest najważniejszym celem tej rywalizacji.

W niedzielne przedpołudnie w zawodach wzięło udział 6 zespołów z roczników 2005/2006 a popołudniu pięć drużyn z rocznika 2003 i młodszych. W obu kategoriach uczestniczyły 3 zespoły Akademii Piłkarskiej BALTICA prowadzone przez Marcina Adamskiego, 2 zespoły MKS „Flota” – trenerzy Darek Cader i Piotr Polarczyk, także po 2 zespoły UKS 4 Albatros – Wojciecha Kramarza i UKS „Prawobrzeże” – z Geradem Białkiem oraz Akademia Piłkarska REISA – z Michałem Protasewiczem i FALA Międzyzdroje – Janem Rączewskim.

W obu kategoriach przyznane zostały także wyróżnienia indywidualne dla najlepszych strzelców i bramkarzy. W kat. 2005/2006, królem strzelców został Daniel ZAMIARA z AP BALTICA a najlepszym bramkarzem uznany został Paweł Bilski z MKS Flota. Jednak zgodnie z regulaminem, równorzędna nagroda trafi także – przeprosinami od Organizatora do rąk Kacpra KLUCZYŃSKIEGO (AP BALTICA) za najmniej straconych bramek (zero) w całym turnieju.

W kat. 2003 i młodszych, najwięcej bramek strzelił Olaf Wojtkiewicz a najmniej przepuścił Wiktor Zaleski obaj z AP BALTICA.

W sobotę 16 grudnia druga część turnieju. O godz. 10:00 rozpoczną się gry w kat. 2007/2008 a od 14:00 z rocznika 2009 i młodszych.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.