Strona główna / Lokalne / Pijany ratownik medyczny stanie przed sądem

Pijany ratownik medyczny stanie przed sądem

W poniedziałek, w trakcie wykonywania czynności zawodowych, jeden z ratowników medycznych załogi karetki znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna jechał z pacjentką ze szpitala w Szczecinie do Świnoujścia. Bliscy pacjentki wyczuli od ratownika woń alkoholu i postanowili wezwać policjantów. Ich podejrzenia sprawdziły się.

– Mężczyzna w związku z wykonywaniem czynności zawodowych po użyciu alkoholu wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości odpowie przed sądem – informuje asp. Magdalena Figarska z KMP w Świnoujściu

Jak udało się nam ustalić, nie był to ratownik medyczny z systemowej karetki pogotowia ratunkowego, a z karetki medycznej służącej do przewozu chorych zadysponowanej przez szpital w Szczecinie przy ulicy Arkońskiej.

Zobacz również

Od dziś zapłacimy za parkowanie przy ulicy Legionów

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zaprasza do korzystania z całorocznego parkingu u zbiegu ulic Legionów …

3 komentarze

  1. W RAMACH WDZIECZNOSCI TEN SANITARIUSZ BY MOGŁ PRZYJECHAĆ DO TWOJEGO WYPADKU ALBO WIEŚĆ CIE ZE SZPITALA !! PEWNIE MENDO WARTO PRZYMRURZUĆ OKO TO POJDZIESZ Z NOGA DO SZPITALA A TAM DOKTORKI PO POL LITRA ? TEGO CHYBA PRAGNIESZ ? DEBILU !

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Ale mendy.
    Człowiek się poświęca, ryzykując własną karierę zawodową, żeby uratować jakiegoś umarlaka, a Ci bezczelnie wzięli z donieśli w ramach wdzięczności.

  3. A kaka to różnica jaki ratownik. Pijak i juz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.