Strona główna / Lokalne / Pijany ratownik medyczny stanie przed sądem

Pijany ratownik medyczny stanie przed sądem

W poniedziałek, w trakcie wykonywania czynności zawodowych, jeden z ratowników medycznych załogi karetki znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mężczyzna jechał z pacjentką ze szpitala w Szczecinie do Świnoujścia. Bliscy pacjentki wyczuli od ratownika woń alkoholu i postanowili wezwać policjantów. Ich podejrzenia sprawdziły się.

– Mężczyzna w związku z wykonywaniem czynności zawodowych po użyciu alkoholu wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości odpowie przed sądem – informuje asp. Magdalena Figarska z KMP w Świnoujściu

Jak udało się nam ustalić, nie był to ratownik medyczny z systemowej karetki pogotowia ratunkowego, a z karetki medycznej służącej do przewozu chorych zadysponowanej przez szpital w Szczecinie przy ulicy Arkońskiej.

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

3 komentarze

  1. W RAMACH WDZIECZNOSCI TEN SANITARIUSZ BY MOGŁ PRZYJECHAĆ DO TWOJEGO WYPADKU ALBO WIEŚĆ CIE ZE SZPITALA !! PEWNIE MENDO WARTO PRZYMRURZUĆ OKO TO POJDZIESZ Z NOGA DO SZPITALA A TAM DOKTORKI PO POL LITRA ? TEGO CHYBA PRAGNIESZ ? DEBILU !

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Ale mendy.
    Człowiek się poświęca, ryzykując własną karierę zawodową, żeby uratować jakiegoś umarlaka, a Ci bezczelnie wzięli z donieśli w ramach wdzięczności.

  3. A kaka to różnica jaki ratownik. Pijak i juz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.