Strona główna / Lokalne / Jacek Jurkiewicz proponuje „baby box” dla nowo narodzonych dzieci

Jacek Jurkiewicz proponuje „baby box” dla nowo narodzonych dzieci

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świnoujścia Jacek Jurkiewicz (PiS) przesłał do mediów interpelację skierowaną do prezydenta miasta.

– Proponuję, by każde urodzone dziecko otrzymywało specjalny pakiet promocyjny „Świnoujście wita na świecie”, związany oczywiście z naszym miastem. W zestawie mogłyby się znaleźć przydatne każdemu maluchowi rzeczy, np.: kocyk, body dla niemowlaka i poduszka. Wszystkie oczywiście z logo naszego miasta – napisał radny.

Tymczasem dzieci urodzone w mieście otrzymują już przydatną pamiątkę. Wszystkie dzieci urodzone w 2017 r. w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu otrzymały w prezencie kocyk z napisem Świnoujście. Podarunek przypadł do gustu rodzicom noworodków i maluszkom i jest skromnym uzupełnieniem akcesoriów niezbędnych do opieki nad dzieckiem.

Zobacz również

Kalendarz wydarzeń podczas ferii zimowych 2020

Nie jesteśmy co prawda w stanie zapewnić śniegu, ale bez względu na pogodę przygotowaliśmy szereg …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.