Strona główna / Lokalne / Jacek Jurkiewicz proponuje „baby box” dla nowo narodzonych dzieci

Jacek Jurkiewicz proponuje „baby box” dla nowo narodzonych dzieci

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świnoujścia Jacek Jurkiewicz (PiS) przesłał do mediów interpelację skierowaną do prezydenta miasta.

– Proponuję, by każde urodzone dziecko otrzymywało specjalny pakiet promocyjny „Świnoujście wita na świecie”, związany oczywiście z naszym miastem. W zestawie mogłyby się znaleźć przydatne każdemu maluchowi rzeczy, np.: kocyk, body dla niemowlaka i poduszka. Wszystkie oczywiście z logo naszego miasta – napisał radny.

Tymczasem dzieci urodzone w mieście otrzymują już przydatną pamiątkę. Wszystkie dzieci urodzone w 2017 r. w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu otrzymały w prezencie kocyk z napisem Świnoujście. Podarunek przypadł do gustu rodzicom noworodków i maluszkom i jest skromnym uzupełnieniem akcesoriów niezbędnych do opieki nad dzieckiem.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.