Strona główna / Lokalne / Paweł Szynkaruk nowym dyrektorem Żeglugi Świnoujskiej

Paweł Szynkaruk nowym dyrektorem Żeglugi Świnoujskiej

Ma 53 lata. Jest absolwentem kierunku Ekonomiki i Organizacji Transportu Morskiego Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez 11 lat był dyrektorem naczelnym Polskiej Żeglugi Morskiej, a w sumie przepracował w PŻM ponad 27 lat. Biegle zna język angielski. Jest żonaty, ma jednego syna.

Dotychczasowy dyrektor ŻŚ Jerzy Barczak od stycznia 2018 roku przechodzi na emeryturę. Dziś w Urzędzie Miasta Prezydent Janusz Żmurkiewicz spotkał się z odchodzącym i nowym dyrektorami Żeglugi Świnoujskiej.

– Na ogłoszenie o naborze na stanowisko Dyrektora Żeglugi Świnoujskiej odpowiedziało 5 osób. – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta –  Wszystkie charakteryzowały się wysokim stopniem przygotowania merytorycznego i praktycznego, jeżeli chodzi o zarządzanie przedsiębiorstwem związanym z żeglugą.

Wbrew oczekiwaniom w konkursie nie wziął udziału żaden z pracowników Żeglugi Świnoujskiej.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Jeden komentarz

  1. Prosze u marynarzy zasięgnąć ingormacji na temat tego pana.. jak oni go wybrali?… PŻM i jego byly derektorzyna trafił do Świnoujścia- to źle świadczy..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.