Strona główna / Lokalne / Konkurs na świąteczne oświetlenie. Do wygrania pieniądze na cele charytatywne

Konkurs na świąteczne oświetlenie. Do wygrania pieniądze na cele charytatywne

„Świeć Się z Energą” to coroczna akcja nagradzająca najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce. Podczas zabawy w „Świeć Się z Energą” tysiące Polaków poprzez głosowanie wybiera najpiękniej rozświetlone miasta.

W konkursach organizowanych przez Wirtualną Polskę pod patronatem Grupy Energa mogą wziąć także udział indywidualni miłośnicy fotografii oraz centra handlowe.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 250 tys. zł, w tym 200 tys. zł dla najlepszych miast z przeznaczeniem na cele charytatywne. Trwająca kilka tygodni zabawa nie tylko inspiruje i zachęca Polaków do świątecznego dekorowania swoich domów i miast, czy uwieczniania ich na zdjęciach, ale też udowadnia, że tego typu rywalizacja może także mieć na celu pomoc potrzebującym. Po raz pierwszy w akcji bierze udział portal WP. PL .

Rywalizacja w plebiscycie miast ma także szczytny cel – na zwycięzców czekają wartościowe nagrody w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, z przeznaczeniem na wsparcie domów dziecka lub innych celów społecznych, które w Plebiscycie Miast ufundowała spółka Energa Oświetlenie.

W zabawie może wziąć udział każdy, poprzez oddanie głosu na najpiękniej rozświetloną miejscowość w „Plebiscycie Miast” i najpiękniej świetliście udekorowaną galerię handlową w „Świeć się Galerio”. Do konkursu fotograficznego można zgłaszać swoje zdjęcie oraz głosować na inne niebanalne kadry. Konkursy podzielone są na etapy regionalny i ogólnopolski.

Głosować na Świnoujście można pod adresem: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/zachodniopomorskie/swinoujscie

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.