Strona główna / Lokalne / Ta kotka cudem uszła z życiem. Potrzebna jest karma

Ta kotka cudem uszła z życiem. Potrzebna jest karma

Kotka niepostrzeżenie weszła do otwartego kontenera i została tam zamknięta. Bez jedzenia i picia przeżyła 10 dni.

Gdy w końcu kontener został otworzony, kotka ostatkiem sił, skoczyła pod nogi człowieka i upadła. Tak jakby wiedziała, że jeśli tego nie zrobi, to zginie. Dzięki temu kotkę udało się uratować.

Zwierzak trafił do Fundacji Animals przystań Świnoujście.

– Myszka miała zapalenie płuc, oczy zaklejone od ropy. Ogólnie była wychudzona i wyziębiona – opowiada Beata Kastrau. – Kotka dostawała dwa razy dziennie kroplówki i zastrzyki. Bardzo dzielnie znosiła wszystkie zabiegi. Po kilku dniach jej stan zdrowia poprawił się – dodaje.

Jej wiek określono na 8 lat. Wykonano test na fiv, białaczkę, sprawdzono parametry nerek, wątroby i cukier. Myszka nabrała apetytu i dzisiaj waży 2,5 kilogramów. Po Nowym Roku czeka ją kolejna wizyta u weterynarza.

– Zwierzak sporo się wycierpiał, dlatego dobrze by było, gdyby znalazła ciepły dom – mówi Beata Kastrau. W tej chwili potrzebujemy mokrej karmy Royal Intenstinal – dodaje.

Jeśli chciałbyś pomóc Myszce, zadzwoń pod nr tel. 883 921 782.

Fundacja Animals Przystań Świnoujście zajmuje się pomocą zwierzętom w potrzebie. Utrzymuje się dzięki datkom miłośników zwierząt. To dzięki pieniądzom od darczyńców można wykonywać badania diagnostyczne, zabiegi i kupować karmę. Konto fundacji: Bank BPH nr 41 1060 0076 0000 3380 0014 3109.

 

 

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.