Strona główna / Lokalne / Ta kotka cudem uszła z życiem. Potrzebna jest karma

Ta kotka cudem uszła z życiem. Potrzebna jest karma

Kotka niepostrzeżenie weszła do otwartego kontenera i została tam zamknięta. Bez jedzenia i picia przeżyła 10 dni.

Gdy w końcu kontener został otworzony, kotka ostatkiem sił, skoczyła pod nogi człowieka i upadła. Tak jakby wiedziała, że jeśli tego nie zrobi, to zginie. Dzięki temu kotkę udało się uratować.

Zwierzak trafił do Fundacji Animals przystań Świnoujście.

– Myszka miała zapalenie płuc, oczy zaklejone od ropy. Ogólnie była wychudzona i wyziębiona – opowiada Beata Kastrau. – Kotka dostawała dwa razy dziennie kroplówki i zastrzyki. Bardzo dzielnie znosiła wszystkie zabiegi. Po kilku dniach jej stan zdrowia poprawił się – dodaje.

Jej wiek określono na 8 lat. Wykonano test na fiv, białaczkę, sprawdzono parametry nerek, wątroby i cukier. Myszka nabrała apetytu i dzisiaj waży 2,5 kilogramów. Po Nowym Roku czeka ją kolejna wizyta u weterynarza.

– Zwierzak sporo się wycierpiał, dlatego dobrze by było, gdyby znalazła ciepły dom – mówi Beata Kastrau. W tej chwili potrzebujemy mokrej karmy Royal Intenstinal – dodaje.

Jeśli chciałbyś pomóc Myszce, zadzwoń pod nr tel. 883 921 782.

Fundacja Animals Przystań Świnoujście zajmuje się pomocą zwierzętom w potrzebie. Utrzymuje się dzięki datkom miłośników zwierząt. To dzięki pieniądzom od darczyńców można wykonywać badania diagnostyczne, zabiegi i kupować karmę. Konto fundacji: Bank BPH nr 41 1060 0076 0000 3380 0014 3109.

 

 

Zobacz również

Park Zdrojowy. Montują już pierwsze zabawki

Na placu zabaw od strony ulicy Krzywoustego rozpoczął się montaż nowych urządzeń do zabawy. Największe, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.