Strona główna / Lokalne / Gala Trytonów. Zamiast w Interferie będzie w Radisson Blu Resort
Foto: Robert Ignaciuk

Gala Trytonów. Zamiast w Interferie będzie w Radisson Blu Resort

Ubiegłoroczna Gala Tryton połączona z Balem Noworocznym po raz ostatni była zorganizowana w hotelu Interferie. Prezydent Janusz Żmurkiewicz poinformował na konferencji prasowej, że tegoroczna uroczystość przeniesie się do Radisson Blu Resort. Bal zostanie zorganizowany 2 lutego. Wtedy również poznamy Laureata Nagrody Specjalnej Prezydenta Miasta Świnoujście.

Gala Trytonów jest organizowana nieprzerwanie od 2004 roku. Podczas uroczystości przyznawane są nagrody za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczno-kulturalną i gospodarczą aktywizację miasta, poprawę jego wizerunku, stanu bezpieczeństwa oraz promocję.

Kandydatów mogą zgłaszać  członkowie kapituły, w skład której wchodzą redaktorzy naczelni lokalnych mediów, dziennikarze regionalnych mediów specjalizujący się w tematyce miasta, Prezydent Miasta, Przewodnicząca Rady Miasta, Zastępcy Prezydenta, Sekretarz Miasta oraz Rzecznik Prezydenta. Swoich  kandydatów mogą zgłaszać również wszyscy mieszkańcy Świnoujścia oraz miejskie  instytucje i organizacje.

 

Zobacz również

Parkują gdzie popadnie. Strażnicy miejscy sięgnęli po blokady

Mimo wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania i uwolnieniu części miejsc parkingowych, niektórzy kierowcy zdają się nie …

Jeden komentarz

  1. Zainteresowana

    Gdzie można kupić bilety na bal?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.