Strona główna / Lokalne / Gala Trytonów. Zamiast w Interferie będzie w Radisson Blu Resort
Foto: Robert Ignaciuk

Gala Trytonów. Zamiast w Interferie będzie w Radisson Blu Resort

Ubiegłoroczna Gala Tryton połączona z Balem Noworocznym po raz ostatni była zorganizowana w hotelu Interferie. Prezydent Janusz Żmurkiewicz poinformował na konferencji prasowej, że tegoroczna uroczystość przeniesie się do Radisson Blu Resort. Bal zostanie zorganizowany 2 lutego. Wtedy również poznamy Laureata Nagrody Specjalnej Prezydenta Miasta Świnoujście.

Gala Trytonów jest organizowana nieprzerwanie od 2004 roku. Podczas uroczystości przyznawane są nagrody za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczno-kulturalną i gospodarczą aktywizację miasta, poprawę jego wizerunku, stanu bezpieczeństwa oraz promocję.

Kandydatów mogą zgłaszać  członkowie kapituły, w skład której wchodzą redaktorzy naczelni lokalnych mediów, dziennikarze regionalnych mediów specjalizujący się w tematyce miasta, Prezydent Miasta, Przewodnicząca Rady Miasta, Zastępcy Prezydenta, Sekretarz Miasta oraz Rzecznik Prezydenta. Swoich  kandydatów mogą zgłaszać również wszyscy mieszkańcy Świnoujścia oraz miejskie  instytucje i organizacje.

 

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Jeden komentarz

  1. Zainteresowana

    Gdzie można kupić bilety na bal?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.