piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Jeden nowy policjant zasili szeregi komendy policji w Świnoujściu

Jeden nowy policjant zasili szeregi komendy policji w Świnoujściu

Komenda Miejska Policji boryka się z brakami kadrowymi. Przed weekendem, w Szczecinie 34 kandydatów złożyło ślubowanie. Jeden z nich trafi do Świnoujścia, a potrzebnych jest jeszcze 13.

W dniu 28 grudnia 2017 r. w policyjne szeregi zachodniopomorskiej Policji przyjętych zostało kolejnych 32 nowych funkcjonariuszy: 3 kobiety i 31 mężczyzn. Nowo przyjęci w obecności szefa zachodniopomorskiego garnizonu, komendantów z rodzimych jednostek, kadry kierowniczej KWP w Szczecinie oraz zaproszonych gości i bliskich wypowiedzieli słowa roty i złożyli ślubowanie.

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jacek Cegieła w wystąpieniu powitał nowo przyjętych policjantów, ich najbliższych oraz zaproszonych gości. Podkreślał, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin. Pogratulował kandydatom i życzył sukcesów oraz wytrwałości podczas służby.

Od 1 września 2017 roku osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą osobiście złożyć komplet wymaganych dokumentów we wszystkich Komendach Powiatowych Policji na terenie województwa zachodniopomorskiego, lub tak jak dotychczas w Zespole ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, ul. Małopolska 47.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej zachodniopomorskiej policji: http:www.zachodniopomorska.policja.gov.pl lub pod numerem tel. tel. 91 82 11 235 lub 91 82 11 261.

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.