Strona główna / Lokalne / IV Ogólnopolskie Noworoczne Zmagania z Kilometrami

IV Ogólnopolskie Noworoczne Zmagania z Kilometrami

8 stycznia 2018 r. o godz. 19.00 na Stadionie Miejskim odbyły się IV Ogólnopolskie Noworoczne zmagania z Kilometrami. Mimo że na dworze panował siarczysty mróz, to aż 74 osoby postanowiły, że w poniedziałkowy wieczór nie będą siedzieć w domu.
Każdy uczestnik treningu na przywitanie dostał pamiątkowe buttony ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”.
Po krótkim ale jakże treściwym przywitaniu wszystkich biegaczy przez organizatorów, instruktor lekkiej atletyki Anna Górska rozpoczęła rozgrzewkę, po której szybciutko wszystkim zrobiło się ciepło. Ale to był dopiero początek naszej treningowej przygody. Biegacze zostali podzieleni na 4 drużyny ustawione naprzeciwko siebie w odległości 100 m. Każda z drużyn miała za zadanie wykonać bieg w postaci sztafety wahadłowej. Emocji nie było końca – z jednej strony to tylko zabawa, ale każdy dawał 150 proc. Efektem końcowym były 222 km, wybiegane przy świetnej zabawie.
Po treningu biegaczy czekała gorąca herbata, i to na co wszyscy najbardziej wyczekiwali – losowanie nagród, a było ich sporo, m.in. vouchery do groty solnej i na Aquacenter ufundowane przez Hotel „Trzy Wyspy”, gadżety reklamowe od „Uzdrowisko Świnoujście”. S.A., karty podarunkowe do sklepu Decathlon i vouchery na basen od Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” oraz najważniejsza z nagród – voucher startowy na Dziki Weekend. Szczęśliwcem okazał się Pan Bogdan Dziuba i to właśnie on w sierpniu będzie brał udział w 3-dniowych zmaganiach w Policach.
– Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestników i jednocześnie gorąco dziękujemy za tak liczne przybycie. Cieszymy się, że mogliście wziąć udział w treningu i mamy nadzieję, że to będzie początek naszych poniedziałkowych spotkań. Dziękujemy hotelowi „Trzy Wyspy”, „Uzdrowisku Świnoujście” S.A. oraz Stowarzyszeniu Klub Biegowy Dzik za ufundowanie cennych nagród” – mówi Karolina Romańska.

Zobacz również

Mikołajkowy parkrun. Na mecie czekały pierniczki

Ho…, ho…, ho… taki sygnał do startu dał na sobotnim parkrunie Mikołaj, po czym wszyscy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.