piątek , 7 października 2022
Strona główna / Lokalne / Zostawiła portfel z oszczędnościami. Apeluje do znalazcy o zwrot

Zostawiła portfel z oszczędnościami. Apeluje do znalazcy o zwrot

Pani Zofia weszła do sklepu Netto przy ulicy Grunwaldzkiej, gdy pakowała zakupy do torby, nieopatrznie zostawiła portfel z całą swoją rentą i oszczędnościami. Teraz prosi uczciwego znalazcę o zwrot jej własności.

– Wszystko działo się w środę pomiędzy godziną 14 a 15. Robiłam zakupy w supermarkecie. Kasjerka skasowała moje towary, zapłaciłam za zakupy i odeszłam do drugiej kasy, aby spokojnie zapakować je do reklamówki. Pod torbą położyłam portfel, odchodząc nie zauważyłam, że go zostawiłam. Zorientowałam się po chwili, że go nie mam, gdy chciałam kupić kupon totolotka – opowiada pani Zofia.

Nasza Czytelniczka wróciła do kasy, ale portfela już tam nie było. W sklepie przejrzano monitoring na którym dokładnie widać co się stało ze zgubą. Jeden z klientów pakował swoje zakupy chwilę po pani Zofii, to on schował portfel do płóciennej torby.

– Wewnątrz była cała moja renta i oszczędności. To dla mnie bardzo dużo pieniędzy. Liczę, że pan, który zabrał mój portfel, zrobił to nieopatrznie i zwróci moją własność – mówi pani Zofia.

Kontakt telefoniczny dla znalazcy: +49 157 735 317 07

Zobacz również

P. Szefernaker: do końca tygodnia do samorządów trafi ok. 4,5 mld zł

Do końca tygodnia do samorządów trafi jedna trzecia z prawie 13,7 mld zł, czyli ok. …

6 komentarzy

  1. To zlodziej,tak sie nie robi. Kto go rozpozna powinien powiadomic poszkodowana lub policje.

  2. To zlodziej,tak sie nie robi. Kto go rozpozna powinien powiadomic poszkodowana albo policje.

  3. Przy grunwaldzkiej są dwa Netta!!!!

  4. Cały czas zastanawiam się nad jakością kamer z monitoringu,w naszych sklepach i wszelkiego rodzaju marketach.Totalna porażka,chińszczyzna w najgorszym wydaniu.Zobaczcie i porównajcie sobie nagranie z monitoringu miejskiego w jednym z miast w Australii jak 15-to latek szaleje po mieście.To nazywa się jakość,a to z bliska w Netto to jakaś kpina.
    Pani życzę odzyskana zguby.

  5. jaki znalazca po prostu złodziej !!

  6. do mężczyzny : proszę oddać pieniądze starszej, z pewnością osobie o skromnych dochodach. Proszę wiedzieć, że pieniądze te Panu szczęścia nie przyniosą. Proszę o tym pamiętać 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.