Strona główna / Lokalne / Paczkę odbierzesz już nie tylko na poczcie, od kuriera, czy w paczkomacie

Paczkę odbierzesz już nie tylko na poczcie, od kuriera, czy w paczkomacie

Usługa Paczka w RUCHu dostępna była wyłącznie w sieci własnej RUCH, liczącej 2000 punktów. Firma zdecydowała się zwiększyć jej dostępność poprzez wprowadzenie usługi również w punktach partnerskich. 

Coraz popularniejszym trendem wynikającym z intensywnej informatyzacji jest robienie zakupów online – mówi Robert Giersz, Dyrektor Biura Usług Kurierskich Paczka w RUCHu. – Dawniej, wielu internautów podchodziło do nich sceptycznie. Teraz osoby, które nie korzystają z tej opcji, należą do rzadkości. Najczęściej zamawiamy kosmetyki, buty, odzież czy książki. W takim przypadku warto zwracać uwagę na cenę oferowanej przesyłki, żeby nie okazało się, iż kosztuje nas to prawie tyle samo, co zakupione rzeczy. Dlatego atrakcyjną propozycją jest Paczka w RUCHu. To tania opcja, która pozwala odebrać przesyłkę w najbardziej dogodny dla nas sposób.

W Świnoujściu punktów, gdzie można  odebrać zakupy zamówione w Internecie, jest 3. Znajdują się w różnych częściach miasta, tj., przy ul. Staszica 12A, Paderewskiego 26 i przy ul. Monte Cassino 10, lok. 3.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Jeden komentarz

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Poczekam, aż paczkę będzie można odebrać u samego Proboszcza. ????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.